Wpis z mikrobloga

No dobry wieczór.
Naszła mnie taka wieczorna refleksja na temat origamo i tego całego wylewu wypokowego.
Jak to jest, że oringanem wywarł tak wielki wpływ na szkolną będąc cynicznym prostakiem, który ma problemy alkoholowe, nie radzi sobie z konstruktywną krytyką? Jak to jest możliwe?
Niby ta jego zasłona dymna, powody dla których się kieruję tzw "wolna szkolna' jest lepsze niż to co teraz?
Nie zrozumcie mnie źle ale co oznacza "wolna szkolna"? Major sam nagrywa, konon sam nagrywa? Przecież tak już było coś pomiędzy fiodorem-meksykiem-aronem i co się działo? Kłótnie, pokazywanie żądeł aby ban wszedł i myślicie, że wtedy yeti miał lepiej? Nie miał, to wy mieliście lepiej bo były dymy i oblizywaliscie palce do kolejnych pato streamów za które knur czy nitro dostawali bany. Wszyscy Ci, którzy krzyczą teraz że kiedyś było lepiej są takimi samymi egoistami jak wojcik bo wolicie patrzyć na człowieka, który błaga o węgiel i musi prosić opiekę społeczną o posiłek niż na kogoś kto ma teraz to wszystko zapewnione i ma #!$%@? na wasze krzyki pod bramką.
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@Lotniskojanarodo: Trolling 2/10 bo odpisuję xD

No to ja może z ciebie zrobię sobie swoją prywatną małpę, którą będę nagrywał w zamian za ułamek generowanych zysków?

Skoro kononowicz nie potrafi sam zadbać o siebie, to znaczy że powinny zająć się nim odpowiednie służby.

Zaraz krzykniesz, że przecież knur ma „pomoc”. Ta „pomoc” jest tak doskonale zorganizowana, że trafił kilka razy do szpitala, nie ma pojęcia o podstawowej higienie, jest niebezpieczny dla
@szaman_aman:
Człowieku wiesz ile jest bezrobotnych ludzi w Pl?
I nimi mają się zająć służby? Smiechu warte
Mamy wolny kraj, konon może w każdej chwili wyyebac psa arona i srawka kamery tylko dlaczego tego nie zrobi?
Zrobiłbym eksperyment gdybym nie miał 1300km do Białegostoku, podszedł bym pod furtkę na szkolnej i zadał knurowi pytanie "dostaniesz pracę 7-15, 4000 netto za 168h albo nagrywanie przez centrale" Jak myślisz? Dlaczego orangutano jest bezsilny
@Lotniskojanarodo: Knur nigdy nie mial lepiej niz teraz xDDDD No faktycznie... robiąc pod siebie przez ataki cukrzycowe przez ktore z 3 razy był w szpitalu, pogłębiająca sie psychoza, syg brud malaria zdecydowanie wieksza niz z 4 lata temu. No faktycznie :D złote lata.