Wpis z mikrobloga

@JanZygmunt: dlaczego beka? Beka z tych którzy się interesują na co kto wydaje pieniądze. Ja ją kupiłem tylko dlatego żeby jakoś się człowiekowi odwdzięczyć za te dziesiątki jeśli nie setki godzin materiałów i informacji. Nie miałem zamiaru wpłacać mu na patronite czy innym YT i nie dostać w zamian nic "fizycznego". Tu dostałem książkę i jak dla mnie to świetna wymiana. Oczywiście jeśli będzie słaba to kolejnej już nie kupię.
żeby jakoś się człowiekowi odwdzięczyć za te dziesiątki jeśli nie setki godzin materiałów i informacji


@dzangyl: A ile z tych setek godzin oglądałeś? I co ci dała taka "wiedza"?

Za bardzo się idealizujesz


@Taki_Sobie: lol
Przecież ja się nie idealizuję i zdecydowanie nie pisałem, że nikt nie może wydawać pieniędzy na co chce, ale skoro tak wyglądają twoje "umiejętności" wyciągania wniosków nie dziwi mnie, że masz go za autorytet. Z
@JanZygmunt: większość jeśli nie wszystkie. Jak to co mi dało. Mnóstwo informacji o samym konflikcie jak i innych informacji o armiach, o militariach itd. To chyba oczywiste, nie wiem dlaczego zadajesz takie pytanie. Oglądałeś w ogóle jego materiały?
@JanZygmunt Wiesz ja na przykład traktuje jego filmy jako rozrywkę/zabijacz czasu. Ma dość długie materiały, więc akurat żeby sobie na przykład na nocce w robocie puścić. Jakoś się mocno nie wczuwam w to co mówi. Szczerze to zapominam o czym był film kilkanaście minut po jego zakończeniu. Jestem jednak w stanie zrozumieć ludzi, którzy w ramach podziękowania za coś takiego rzucą mu parę groszy czy nawet kupią ta książkę, która szczególnie droga