Wpis z mikrobloga

mirki, dwie lekcje na dziś ode mnie

1. Nie kupujcie nic w sklepach stacjonarnie, bo nie przysługuje wam prawo do zwrotu, jeśli rozpakujecie towar. Oglądajcie stacjonarnie, zamawiajcie online, macie wówczas 14 dni na zwrot.

2. Jak będziecie chcieli kupic TV Samsung Q77A to tego nie róbcie, bo clouding w #!$%@? i nienawidzę tego tv, oglądanie ciemnych scen to udręka. Najgorzej wydane 7k pln w tym miesiącu

#telewizory
powodzenia - mirki, dwie lekcje na dziś ode mnie

1. Nie kupujcie nic w sklepach stac...

źródło: comment_166619676105kr9Rb612sNhJkhEUyi5T.jpg

Pobierz
  • 34
1. Nie kupujcie nic w sklepach stacjonarnie, bo nie przysługuje wam prawo do zwrotu, jeśli rozpakujecie towar. Oglądajcie stacjonarnie, zamawiajcie online, macie wówczas 14 dni na zwrot.


@powodzenia: Są sklepy które dają nawet 30 dni na zwrot przy zakupie stacjonarnym, po prostu RTV Euro AGD tego nie robi. Powiem więcej, jak zamawiasz u nich przez internet, to także z płatnością online - bo bez płatności oni to traktują jako rezerwację towaru,
@powodzenia: a pisalem szukaj x90j, ten Samsung jest akceptowalny do Max 55 cali, wszystko powyżej to dramat niestety

Swoją drogą napisałeś nizej ze na infolinii powiedzieli… #!$%@? infolinie, ludzie tam często nie wiedza co mówią. Idź do sklepu, powiedz jaka jest sytuacja i ze chciałbyś go wymienic na coś innego, jeżeli trafisz na kogoś normalnego to nie będzie raczej robił problemów.
@powodzenia: też popełniłem taki błąd no i sklep odrzucił rękojmię bo przecież tv świeci, potem gwarancja te z bo przecież świeci i widzieli gorsze. Ja oglądałem stacjonarnie mniejszy a wziąłem większy a tam inna gorsza matryca. No ale mądry po szkodzie. Polecam ambilight dodać to wtedy nie widać tak bardzo. Govee jest ok.
@PanPrezes_PL: @Drmscape2: @sime0ne: @lukasz_r128: @fordern: @ostr96: @Wextor: @andromenda: udalo się go zwrócić. dobrze, że nie zrezygnowałem po telefonie na infolinie i jednak wybrałem się do sklepu. ulga jak po zdanej maturze xD bałem się, że już będę musiał rozpoczynać żmudny proces przekonywania samego siebie, że wcale nie jest aż tak mega #!$%@? ten telewizor xD idę se zjeść kilka kremuwek