Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Jakie macie samochody? Pochwalcie się. Mamy tu posiadaczy Mercedesa albo Hondy? A może ktoś jeździ Renault?

Zastanawiam się czym jeżdżą Tifosi, Fiat lub Alfa czy jakaś konkurencja?

Pytanie niezłośliwe. Ot tak dla rozluźnienia atmosfery.
Marka, model, silnik, lakier. Albo i zdjęcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
winsxspl - Jakie macie samochody? Pochwalcie się. Mamy tu posiadaczy Mercedesa albo H...

źródło: comment_1666184233Qg2UqqNfsw812ZNdqH8Q54.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
@winsxspl: Seicento, uwielbiam ten wóz. Swapnąłem go na 1.2, wrzuciłem inną skrzynie, kilka modów, wypluł 93KM na hamownii. Wzrostu jesteśmy podobnego ale nigdy nie narzekałem na dyskomfort, jakieś podobne kilometry zrobiłem nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bArrek: swap z Bravy 1.2 podobno podchodzi plug and play, przy 750 kg masy to robi się mały szatan, bo przyrost wynosi około 20 koni bez mapowania. Miejsca na głowę jest dość dużo, więcej niż w takim Audi TT czy wcześniej wspominanej Celicy, tyle że to niebezpieczna puszka przy zderzeniach. Jak ktoś lubi adrenaline to polecam, nawet z seryjnym motorem jest to fajne miejskie auto
  • Odpowiedz
@winsxspl: nie podobno tylko tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1.2 8V i 1.1 8V to praktycznie to samo, cały osprzęt ten sam, można nawet brać dół z jednego a górę z drugiego. Ogólnie fiaty z tamtych lat są jak klocki lego, można składać jak chcieć
  • Odpowiedz
@winsxspl: mój wujo kiedyś #!$%@?ł ale tak aby rozrusznik przestał kręcić i już odcina była. Ja w swoim zjechałem trochę głowice ale został bezkolizyjny, kiedyś przy ponad 160kmh zamiast z 4 na 5 to zmieniłem z 4 na 3, rozrząd się zerwał, wróciłem na lince, koszt naprawy 100zl i ogień dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@STASZEK_WIERTARA: no to na co czekasz? Warto się czasami odezwać do nas ( )
Ładna Subaryna. Widzę, że na ramce pod tablica Auto Mirek, widać że wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz