Wpis z mikrobloga

@eklektyczny:
@pico:
@a-l_d:

I idzie na tym zarobić, czy rzadko się udaje? I jak długo trwa przyrost zysków? Dzień dwa, czy czasami trzeba czekać tygodniami, żeby z zyskiem sprzedać? Pytam, bo jestem zielony, a widzę, że mając farta nie trzeba wygrać 6 w totka, żeby godnie żyć hehe
  • Odpowiedz
@MASTERRyii: u mnie jak dochodzi do straty to max 50% z zysku poprzedniego tygodnia. Z moich znajomych większość traci, ja nie miałem jeszcze stratnego miesiąca. Przestrzegać zasadz które się ustali, wrzuć sobie kafla i się pobaw.
  • Odpowiedz
@a-l_d: Takie wpisy może ostudza niektórych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo pewnie wielu po wpisie picassss1 juz myśli jak otwierać konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I idzie na tym zarobić, czy rzadko się udaje? I jak długo trwa przyrost zysków? Dzień dwa, czy czasami trzeba czekać tygodniami, żeby z zyskiem sprzedać? Pytam, bo jestem zielony, a widzę, że mając farta nie trzeba wygrać 6 w totka, żeby godnie żyć hehe


@MASTERRyii: Oczywiscie, ze idzie
Ale pamiętaj, ze większość traci
cr_7 - >I idzie na tym zarobić, czy rzadko się udaje? I jak długo trwa przyrost zyskó...

źródło: comment_1666189285ZU2FIyFtaYqxXPxvgFspdX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MASTERRyii: na natgas to możesz się obłowić i w ciągu godziny ale zacznij od konta demo i opracuj sobie jakąś strategie, a potem baw się pieniążkami które możesz stracić. Najtrudniejsze jest umieć zamknąć zyskowną pozycję bez wmawiania sobie że będzie tudemoon i zamknąć stratę bo jeszcze odbije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a-l_d: Inflacja to 18% rocznie, 1,5% miesiecznie, czyli 0,05% dziennie. Mając 100zł tracimy dziennie 0,05zł przez inflację
4 849,46zł ÷0,05zł =96 989,2 no i to razy 100zł = 9 698 920zł
Jeśli masz taki kapitał to straciłeś dokładnie tyle ile wszyscy tracą na inflacji, jak masz ponad to, czyli z 10 baniek to jesteś do przodu, takze gratuluję
  • Odpowiedz