Wpis z mikrobloga

Mirki, jest taka sprawa z serwisem #kia. Zapalił sie check engine, poradzono mi skorzystać z Kia Assistance by auto poszło do naprawy bez czekania na termin. Sytuacja wygląda tak że tak jak auto pojechało do nich w minioną środę tak przepalili właściwie 5 dni roboczych na diagnozie, z której wyszło że do wymiany jest katalizator.

Od niedzieli mam auto zastępcze od Kia Assistance ale będe miał je max do niedzieli. W serwisie mówią że na części można czekać i 3 tygodnie, a nie mają dla mnie auta zastepczego. Mogę jeszcze jakieś zastępcze wziąć z AC auta, ale to najprawdopodobniej na 3 dni.
Jestem w dupie, bo raz że jestem osobą niepełnosprawną i auto jest mi potrzebne, a dwa że mamy dwójkę dzieci w rodzinie zastępczej i trzeba z nimi jeździć na terapię.

Macie jakieś sugestie co by tu ogarnąć jeśli przyjdzie mi być 3 tygodnie bez auta? #samochody #leasing #jdg
  • 20
@ludzik: Kurła też się z tym spotkałem że ten assistance to jest kompletnie z dupy. Myślałem, że nagłe awarie są usuwane w pierwszej kolejności. U mnie trzeba było poprawić kabelek od immobilisera a przez 5 dni oni nawet nie zajrzeli do auta.
@ludzik: Źle zrozumiałeś. Assistance masz może za darmo przy polisie ale mówimy o assistance od producenta. W Kia/Hyundai masz 5 lat assistance na takich warunkach jakie właśnie poznałeś. W BMW oferują podobną usługę z wynajmem auta zastępczego, holowaniem, hotele czy biletami na samolot ale tam płacisz 500zł ryczałtu za wezwanie.

Jakbyś szukał taniego auta zastępczego to mogę dać ci namiar na platformę do wypożyczania aut prywatnych. Ty jesteś chroniony ale może
dziwna sprawa, mi w jeepie dali auto zastepcze na caly czas naprawy, jak sie jeden termin skonczyl to przedluzali o kolejne az auto naprawili wtedy oddalem zastepcze
Jakbyś szukał taniego auta zastępczego to mogę dać ci namiar na platformę do wypożyczania aut prywatnych. Ty jesteś chroniony ale może znaleźć jakieś starsze i tańsze auto + dam ci kod stówkę bonusu to będziesz miał dzień czy dwa gratis


@cwlmod: Kopsnij jeśli to nie problem, bo kto wie na czym to stanie.