Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziki_czoug: Co kto lubi. Ja miałem 1080p 21.5", 23.4" i 27". 27" to była absolutna tragedia, przecież teraz w smartfonach masz większą rozdzielczość. Od razu poszedł zwrot i podmiana na 3440x1440
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: Przy 27 calach różnica będzie duża jeśli ktoś pracuje przy dokumentach, programowaniu czy grafika.

Do gier to pewnie lotto, bo i tak przy słabej karcie ustawienia na fullhd.

Ja mam 27 1440p i 27 4K, w sumie nie wyobrażam sobie zejść teraz na 1080p.
  • Odpowiedz
@4nietwojinteres4: Opłaca się. Do gierek i filmów może niekoniecznie, dużo się dzieje to i tak mało widać. Ale przy pracy z tekstem różnica jest bardzo duża, niby przy 1920x1080 pikesli nie widać, ale antyaliasing wypada już różniaście, niektóre połączenia czcionek i kolorów sie trochę rozmazują na brzegach, niektóre teksty wyglądają trochę mniej czytelnie, jakoś słabiej, rozmazanie. Jak jesteś przyzwyczajony to nawet do końca nie wiesz, że coś jest nie tak, ale
  • Odpowiedz
@aloucie: mam obok siebie 1080 i 1440. Różnica jest, ale na tym pierwszym na pewno nie ma pixelozy jak to wykopki sobie radośnie zmyślają.


@Dziki_czoug: Sam zmyślasz xD Jak nie widzisz różnicy i pikseli 1080 vs wyższe rozdzielczości to musisz mieć wadę wzroku.
  • Odpowiedz