Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś bardziej doświadczony w #pracbaza pomoże? Pierwszy raz zmieniam robote na UoP, mam miesieczny okres wypowiedzenia, dostalem nowa oferte ktora przyjmuje i planuje zlozyc wypowiedzenie do u aktualnego pracodawcy do konca pazdziernika, tak zeby w grudniu juz moc pracowac u nowego pracodawcy. Czyli rozumiem ze w trakcie tego miesiaca wypowiedzenia tj listopad, albo biore L4 i nic nie robie i mam miesiac wolnego (bo chyba nie moglbym w ten sposob pracowac juz u nowego pracodawcy, czy moze juz moglbym i tak sie robi? Nie mam pojecia, dlatego pytam) albo po prostu siedze jeszcze jeden miesiac u aktualnego pracodawcy i tyle? Dzieki za odpowiedzi wykopie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634ea8145debf7291e7916d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakakolwiek Praca na L4 skutkuje descyplinarką, wbijcie to sobie do głowy, szczególnie gdy pracodawca jest Januszem. Janusz powiadomi ZUS, że świadczycie pracę, nawet dla niego (wysyłanie maili, telefony, itp.), ZUS zabierze Wam zasiłek i to jest podstawą do zerwania umowy bez wypowiedzenia. Ostatnio bardzo często się to zdarza.