Wpis z mikrobloga

Czas odnowić VIPa na datezone i premke na erodate i zacząć znowu działać i szukać dupy za hajs ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale tym razem na jakiś fetysz bez seksu, bo znowu boje się, że mi nie stanie.
Kur, jeśli okaże się, że się zimpotenciłem to będzie to kolejny przykład działania mojej klątwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zacznę znajdywać w końcu laski, to mi nie będzie stawał, ja pier....#!$%@? klątwa ( ͠° °)

Ale z tego co widzę, co raz gorszy ruch jest na tych stronach....znaleźć coś tam to jest masakra, nikt nie czyta tego co piszesz, eh już mi nie dobrze

#tinder #divyzwykopem #rozowepaski #gownowpis
  • 32
@Pralko-suszarka: Czyli stresujesz się jak masz to zrobić?j też tak miałem także nie udaje bohatera,ale to kwestia psychiki i nastawienia każdy ma przecież jakieś problemy po to tu jesteśmy żeby się wspierać a nie naśmiewać proponuje ci kamagre i będzie dobrze tylko weź 50 mg na początek
@Pralko-suszarka: 5 dni bez fapania nic nie daje? Jest dużo czynników ogólnie pomijając psychologiczne, ale jeżeli po 5dniach no fapania dalej jest problem, to raczej skonsultowałbym to z lekarzem. Możesz mieć np. cukrzycę, która Cię #!$%@?, a nawet nie wiesz. Może źle sypiasz i przestawił Ci się cykl. Dodatkowo nie każda kobieta potrafi zadziałać na mężczyznę.
@Pralko-suszarka: ok przeczytałem pobieznie, powiem tyle, vajagrę najlepiej brać godzinę przed, po pół godziny zwykle jeszcze nie zadziała
To był Twój pierwszy kontakt z dziewczyną więc jakby tez to odegrało spora rolę
Normalnie u ludzi przebiega to tak, że ten pierwszy ogromny stres i miłosne rozdygotanie przeżywaja jeszcze za lat guwniackich, no ale przegryw rządzi się swoimi prawami i możemy tylko chwalić Boga tę #!$%@?ę niebieską, że ofiarował nam wolny rynek