Wpis z mikrobloga

Miruny jak działa #cashback w #zalandolounge przy wykorzystaniu #revolut.

1. Czy za każdym żeby dostać cashback trzeba wchodzić w aplikację Revolut i ten link do ZL, czy po prostu wystarczy zapłacić kartą Revolut, normalnie na kompie, bez potrzeby wchodzenia w aplikacje (bo podobno do niektórych sklepów tak można).

2. Druga sprawa po jakim czasie cashback widać w aplikacji i ma status "pending"?

3. Ostatnia sprawa - miałem coś takiego, że wszedłem w apkę Revolut, potem w link do ZL (to przekierowanie), kupiłem rzecz. Następnie pojawił się błąd "merchant didn't perform 3DS check", ale kilka sekund potem (nie robiąc nic) znowu dostałem powiadomienie od Revolut żeby potwierdzić transakcje i tym razem przeszła. Więc generalnie mam dwie - jedna z błędem, a druga opłacona (wciąż status pending). Miał ktoś tak? Przejdzie wtedy cashback, bo nadal się nie pojawia w aplikacji jako oczekujący.

Pytałem generalnie na czacie, ale gość mi odpowiadał gotowymi formułkami, że trzeba czekać 15 dni i nic więcej się nie dowiedziałem...

Zdjęcie dla atencji:
Pobierz ramvohleckai - Miruny jak działa #cashback w #zalandolounge przy wykorzystaniu #revol...
źródło: comment_1666110024Fg7XIXf9N8GRcW2dPZpQOU.jpg