Wpis z mikrobloga

Chyba jeszcze w żadnej edycji tak długo nie czekało się na powroty uczestników. W HP5 już w 31 odcinku Marikę przywrócili, a dziś będzie 38 i nic się nie zapowiada, aby ktoś wrócił. Tym bardziej, że nie ma jeszcze tego chłopaka, który siedział przy barze jak Alimenciarz przytulał Ążele. Czyżby produkcja wysłuchała głosów gawiedzi i będzie mało powrotów w tej edycji? Ciekawe...
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@Qwedsa007 całe szczęście że przystopowali z tymi powrotami. To, że wchodzą tylko nowe osoby na plus. Niestety pewnie niedlugo to się zmieni i powoli zaczną się powroty
  • Odpowiedz
@mari41: ale co sie dziwić, nowe osoby po połowie sezonu maja bardzo ciężko, bo pakując sie w nowa pare na tak późnym etapie sezonu praktycznie skazujesz sie na pożarcie przy jakimkolwiek głosowaniu czy konkurencji na znajomosc
  • Odpowiedz
@milosz-siuber: powrot szahiry byłby dużym nietaktem wobec Piotra, watpie ze ja przywrócą. Powrotów nie na i dobrze, ale Sezon niby nie jest nudny ale panuje w nim atmosfera chłodnego przekalkulowania. Ktoś napisał ze uczestnicy grają na kapsla, i ja sie zgodzę. Ale to wyglada jak rekrutacja a nie jak impreza
  • Odpowiedz
@Qwedsa007: Myślę że produkcja może zrobić mniej powrotów w tej edycji po przeczytaniu wielu komentarzy apropo powrotów uczestników (że było ich zdecydowanie za dużo) z czym się zgadzam
  • Odpowiedz
@tabaka11: ostatnia edycja pod względem liczby powrotów była przegięta. Nie wiem czy ktoś tam w ogóle odpadł i nie wrócił. Przynajmniej z tych początkowych uczestników.
  • Odpowiedz
@j_sorel82: mogą ich też przywrócić jako duet - tak przecież bywało wcześniej.

Btw trochę nie rozumiem tego marudzenia na brak powrotów - po HP5 to naprawdę miła odmiana.
  • Odpowiedz
@Null84: zastanawiam się czy te powroty nie były spowodowane pandemia czy innymi niezależnymi czynnikami, może ktis nie mógł dolecieć np ze względu na kwarantannę i musieli kombinować? Bo faktycznie było ich baaaardzo dużo
  • Odpowiedz