Wpis z mikrobloga

pisze że nie wszystko jest tylko czarne albo tylko białe.


@czuczer: łżesz. Na załączonym screenie wprost napisałeś, że inflacja w Polsce by była tak samo wysoka niezależnie od tego kto by rządził. To nie prawda, inflacja spokojnie mogłaby być o połowę niższa gdyby nie bandyci z pisu.
@siepan mogłaby albo nie mogła - nie wiem bo nie umiem w 100% przewidywać jakby było. I weź wyrzuć trochę żółci z siebie bo padniesz na zawał :) a to co napisałem to że PiS napewno nie pomaga w walce z inflacja ale czynników jest ciut więcej. Oczywiście można wybrać 1/2 wpisu i wtedy pasuje żeby kogoś poobrazac l. Jeśli Ci to pomaga to nie żałuj sobie :)
@czuczer: ale Ty rozumiesz, że argument "inne działają" jest absurdalny, tak? Bo zawsze, w każdym momencie jakieś firmy będą funkcjonować. Nawet jak nam się złotówka wywali na ryj i będziemy kupować chleb po 100zł za bochenek. Po prostu Twoje gadanie, że jak coś pada, to szuka wymówki w rządzie jest głupie, bo fakty są takie, że nasi rządzący zgotowali nam takie, a nie inne warunki i część firm już w takich
@czuczer: niepotrzebnie xD gdyby to był porządny portal dawno byłbyś jak każdy pisior na czarnej liście, niestety od paru lat moja lista jest pełna i muszę ratować się tworząc notatki na profilach użyszkodników - ciężkie jest życie na łykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)