Wpis z mikrobloga

Zdjęcie nie moje. Zawsze w tym miejscu dziurawię buty na wylot. Niezależnie czy sneakersy są za 100zł, czy za 400zł, zawsze tam będzie dziura. Co ciekawe mój ojciec też to robi. Chyba zacznę nosić botki i glany, bo nie nastarczę na buty. 3 w nocy, a ja wycinałem podeszwę z jednego buta i naklejałem łatkę butaprenem. Może 2 tygodnie wytrzyma
#buty #modameska #ubierajsiezwykopem
O.....n - Zdjęcie nie moje. Zawsze w tym miejscu dziurawię buty na wylot. Niezależnie...

źródło: comment_1666054727Esyw3q0Wi79pltTNIunEJt.jpg

Pobierz
  • 44
@: mi też zawsze przecierają się buty w na tej wysokości ale trochę bardziej od wewnętrze strony. W moim wypadku jest to wynik tego że jako dzieciak odkrylem że można obrócić się o 90 stopni w biegu, w jednym kroku. Noga wewnętrzna utrzymuje cały ciężar na początku stopy, a zewnętrzna "zamiata jak baletnica" i obraca Cie siła bezwładności. Jako efekt uboczny "robisz Świderek na betonie" i nie proporcjonalnie sciersza obuwie.
@Omicron: wyrób sobie wkładki ortopedyczne u fizjoterapeuty, w tym miejscu w ogóle człowiek nie powinien mieć ucisku stopą na podeszwę .

Tak bez żarów, jak nie zadbasz o to teraz będziesz mógł mieć problemy z płaskostopiem, haluksami i kolanami i każde buty będą Ci te stopy męczyć