Wpis z mikrobloga

Dawid to chyba przecenia relację z Anastazją. Ona na każdym kroku dawała mu do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, a on i tak podtrzymuje, że mógłby z nia stworzyć coś wyjątkowego xD

I ja póki co nie widzę tej magicznej chemii między Moniką a Mikołajem. Mikołaj nawet jak nie jest zainteresowany dziewczyną, to i tak wykazuje flirciarskie zachowania, tak jak z tą nową na randce. Jedyna chemia jaką do tej pory miał, była z Hanką, póki nie zaczęła wariować. Tam była taka relacyjna bliskość, siadanie na kolanach, przytulanie. Monikę docenia jako rozmówcę, przyjaciólkę i racjonalną partnerkę, z którą ma spokój psychiczny i czystą, bezaferową atmosferę.
Poza tym jakoś nie widzę ich jako pary poza hotelem. Jest między nimi te kilka lat różnicy, co jeszcze w tym wieku nie jest bez znaczenia w kwestii dojrzałości. Widziałam kilka is z urodzin Mikołaja, i jakoś nie widzę Moniki odnajdującej się w takim klimacie na dłuższą metę. No zobaczymy jak to się potoczy.
#hotelparadise
  • 25
@sernikwrajstopach przecież ja nie uważam, że tylko dlatego. Napisalam, że ma ja za przyjaciolke i racjonalną partnerkę, zrównoważona przede wszystkim, czego po Hance mu brakowało.
Rownie dobrze mogę to odwrocic, skoro taka chemia miedzy nimi, to dlaczego nie poddał konkurencji, zeby nie musiec rezygnowac z wspolnych nocy i śniadań?
Można tak dywagować bez końca, widzimy urywki tak naprawdę, ja lajwow nie oglądam.
Mówię tylko jakie są moje odczucia na ten moment.
@agahej relacją Wentyla i Magdy to w ogóle inny temat, tam żadnego uczucia nie było, tylko ciśnienie Grześka na seks, i jej luźne do tego podejście. Zlizywanie kawy z cyckow to żadna chemia.
Ale juz jakieś złapanie za rękę, przytulenie w łóżku, nie przy ludziach, tylko na osobności, można definiować jako chemię i pociąg do siebie nawzajem.
@Aldib jeśli tak jest, to znaczy że chodził, chodzil aż uchodził xD widziałam takie relacje, najczęściej w te stronę, że chlopak bardzo chce, dziewczyna się opiera, ale w końcu z braku laku ulega. Najczęściej kończy się to w momencie poznania kogoś, do kogo pojawia się uczucie, zwłaszcza w tak młodym wieku.
W hotelu mogła być dla niego super miła na co dzień, ale te kilka sytuacji przedstawionych w programie sprawiało wrażenie, że