Wpis z mikrobloga

Dawid to chyba przecenia relację z Anastazją. Ona na każdym kroku dawała mu do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, a on i tak podtrzymuje, że mógłby z nia stworzyć coś wyjątkowego xD

I ja póki co nie widzę tej magicznej chemii między Moniką a Mikołajem. Mikołaj nawet jak nie jest zainteresowany dziewczyną, to i tak wykazuje flirciarskie zachowania, tak jak z tą nową na randce. Jedyna chemia jaką do tej pory miał, była z Hanką, póki nie zaczęła wariować. Tam była taka relacyjna bliskość, siadanie na kolanach, przytulanie. Monikę docenia jako rozmówcę, przyjaciólkę i racjonalną partnerkę, z którą ma spokój psychiczny i czystą, bezaferową atmosferę.
Poza tym jakoś nie widzę ich jako pary poza hotelem. Jest między nimi te kilka lat różnicy, co jeszcze w tym wieku nie jest bez znaczenia w kwestii dojrzałości. Widziałam kilka is z urodzin Mikołaja, i jakoś nie widzę Moniki odnajdującej się w takim klimacie na dłuższą metę. No zobaczymy jak to się potoczy.
#hotelparadise
  • 25
@durszlaksummer ale to się nazywa pociąg fizyczny, co jest składową chemii. Ja nie mowie, ze nie może nic się zrodzić w przyszłości, na podwalinach przyjaźni powstają super związki, ale póki co że strony Mikołaja tego nie widzę. U niej jak najbardziej, nawet sposób w jaki na niego patrzy. Poza tym jakoś dziwię się, że Monice chce się zbierać okruszki po Hance. Gdybym tygodniami obserwowala kogos, kto mi się nawet podoba, będącego w
@durszlaksummer i nie mam 15lat, wiem że siadanie na kolanach, to nie jest jedyny przejaw chemii między ludźmi. Poza tym u kazdego chemia moze tez inaczej sie przejawiać. Ale u Moniki ewidentnie to widać dosłownie w każdym geście. U niego obserwuję może większą sympatię niż do pozostałych dziewczyn, ale nic wyjatkowego w spojrzeniu, dotyku ponad relacje z innymi,nawet z tą nową, dla której chciał być po prostu miły.
@ChicaNaWykopkach: @SokMalinowy: przeciez Mikołaj mówił na setce, ze juz sam nie wie, jaka jest ich relacja, dodatkowo mówił jej, ze teraz maja szanse rozwinąć swoja relacje w innym kontekście niz tylko przyjacielskim. Znowu nawiązujesz do dotyku, a to nie jest jedyny wyznacznik, ze ktos po 3 dniach sie przytula itd to tylko wtedy jest chemia. Ja to u niego gdzies tam w spojrzeniu widzę, nowa go w ogole nie zainteresowała,
@yolllx33 dokladnie, to raz, a dwa że po co miałby zamieniać dobrego gracza i kogoś kogo lubi na nową, rozchichotaną laskę, która mu się w ogóle nie podoba. Miki lubi wygrywać, nawet nie poddał walki w konkurencji o absencję na rajskim, gdzie z taktycznego punktu widzenia było to dla niego w ogóle nieopłacalne. Wiadomo było, że wejdzie w nowy tydzień jako singiel, a Monika będzie w słabszej parze, bardziej podatnej na odstrzał.
@ChicaNaWykopkach: właśnie, dlatego ja ani trochę nie wierze w plotki ze Monika i Mikołaj są razem bo jakby byli, to skoro Hania ma kosę z Monika i zamazuje jej twarz na ig, to raczej Mikołaj tez trzymalby się strony moni, a widać ze utrzymuje relacje z Hania lajkuje wszystko itd itd
@ChicaNaWykopkach: Dawid chyba przesadza z tym, że mówi, że gdyby wszedł wcześniej to by mógł z Anastazją stworzyć taką relację jaką ma Angela z Dejwem. Nie wiadomo czy gdyby Dawid wszedł razem z Igorem to czy Anastazja i tak nie wybrała by Igora do pary. Nawet nie wiadomo czy Dawid jest w jej typie. Nigdy tego nie mòwiła. Mówiła tylko na livea-ch, że Dawid to fajny chłopak ale czy
@ChicaNaWykopkach: No ale z tym niedopuszczeniem walki o absencje na rajskim to jest przeciwieństwo tego, o czym mowisz, czyli zalezy mu na parze z Monika dlatego, ze ona wygrywa konkurencje. Bo walcząc o absencje wiedział, ze Monika wejdzie w nowy tydzień z kims innym w parze, z kim ma aktualnie słabsza relacje i potencjalnie naraża ja na odpadniecie z tego powodu.