Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Królowa Alicent Hightower (specjalnie z dużej) usiadła mi swoimi dużymi, zielonymi, spoconymi przez wieloletnie królowanie girami na twarzy.
Wyobrażam sobie jak wraca do domu po ciężkim dniu zmagań wokoło żelaznego tronu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała użerać się z wieśniakami i Rhaenyrą, i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samych pończochach, ciasno opinającej jej gładkie umięśnione łydki. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z wściekle zielonymi paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje pończochy, usadawia się na krześle i kładzie stopy na mojej twarzy tak, że nos mam między jej śródstopiami, a usta pod dużymi palcami. Zaczynam zachłannie chłeptać jej paluchy, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając stopami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem mój mały sztylecik stoi już na baczności czekając na rozkaz królowej siedmiu królestw...
#got #domsmoka #houseofthedragon #pasta
Niebadzsmokiem - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Królowa Alice...

źródło: comment_16660293106hQvh7SRSdRYr6oR4Vzrh1.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz