Wpis z mikrobloga

@ares1133: kiedyś kupowałem euro26 ale juz nie te lata... w euro musisz brac ten najwyższy pakiet sport extra czy jakos tak + miec kwity nurkowe i ich nie przekraczać bo inaczej bedzie słabo. Dodatkowo euro26 bym ufal tylko do nurkowan owd 18-20m. Jak chcesz glebiej to tylko dan silver na caly rok ale to już inne koszty + warto do tego miec jeszcze jakies podróżne chociaz sam dan w sobie ma
DAN wygląda bardzo dobrze, aczkolwiek nawet najtańszy plan jest 2x droższy niz najwyższy roczny plan euro26. Z tym nurkowaniem to wyglada tak, ze bardzo niedawno zrobiłem padi OWD do 18m wiec moze jeszcze nie jest mi potrzebne takie ubezpieczenie (albo moze wlasnie wrecz przeciwnie?
"problem" jest w tym, ze w tajlandii bede zaraz na ok msc ale za 3-4 msc planuje znowu wyjechac na jakis czas gdzies do azji;
z ciekawosci, jest dostepny krotkoterminowy DAN, ktory zapewnia rowniez ubezpieczenie na wypadki poza nurkowaniem?
Z tym nurkowaniem to wyglada tak, ze bardzo niedawno zrobiłem padi OWD do 18m wiec moze jeszcze nie jest mi potrzebne takie ubezpieczenie (albo moze wlasnie wrecz przeciwnie? )


@ares1133: Ja od początku zrobienia owd co roku biorę DANa silver za 80 euro, w porównaniu całej reszty kosztów nurkowych to jest imo pryszcz. I tak, nawet nurkując rekreacyjnie płytko w ciepłej wodzie może się przydać - nie wiesz czy nie masz
a jak wyglada kwestia ubezp. na nie-nurkowanie bo widze zapis "Insurance for non-diving medical emergencies
Valid during journeys abroad only, for max. 90 days per year." - to 90 dni jest liczone od daty zakupy ubezpieczenia?