Wpis z mikrobloga

@Trollunio: może to kwestia światła. Bo generalnie spodziewałabym się jeszcze zaczerwienienia i.. hmmm... po prostu widać, kiedy to świeżynka ;) ale w sumie sama nie jestem pewna jak mój wyglądał, bo plecy to ciężko się przyjrzeć :p

będziesz smarował?

Ja miałam nakaz noszenia folii i smarowania dość długo [i często], trochę zabawy z tym było, bo w pracy musieli mi pomagać- czyli rozbieramy się [stanik trzeba odpiąć etc. , smarowanie
  • Odpowiedz
@LaFleur: Właśnie tak! Z whisky i ze słuchawkami ;D

@hellyea: Ja mam go nie foliować, a mam krem easytattoo. Przez pierwszy tydzień mam przemywać 3-4 razy dziennie i smarować. No jest jeszcze troszeczkę zaczerwieniony jak patrzę na żywo, ale faktycznie nie mocno. Ano domyślam się, u Ciebie na pewno nie było tak wygodnie, ja mogę wszystko sam :D
  • Odpowiedz
@Trollunio: widać to jak z przeziębieniami- co tatuażysta to teoria. W sumie on przyznał, że z tą folia chodzi też o to, żeby a) maść mi nie syfiła ubrania, b) nie ocierać ciągle ubraniem o to, zarazki, podrażnienia etc. , wiadomo. Ale kazał też dawać mu co jakiś czas od folii odpocząć.

Tatuaż to nie otwarta rana, więc trzeba dbać, ale nie ma się co spinać.

Jaja się robią przy
  • Odpowiedz
@hellyea: Dokładnie, każdy ma inne zalecenia, więc posłucham swojego tatuażysty :) Ja mam takie miejsce, że nie powinienem za mocno go podrażniać, bo chroni go ręka i nie noszę stanika ;D A krem mam bezwonny i dość dobrze się wchłania, więc może nie będzie źle. Zobaczymy jutro :) A na "kontrolę" mam przyjść z aokoło miesiąc, wtedy zobaczymy jak to wygląda i właśnie ewentualne poprawki. A co do kolczyka, to
  • Odpowiedz
@Trollunio: a ile płaciłeś? Ja też cały czas myślę o drugim ;) ale raz, że finanse [u mojego płaci się od sesji, jak już wyjdą dwie to w ogóle kosmos finansowy], dwa, że jeszcze cały czas myślę nad motywem- bo wiem co, tylko brakuje mi do tego idealnego obrazka ;)

Ano mogą być takie powikłania, ale są miejsca bardziej i mniej na nie narażone no i zależy też od odgrnizmu,
  • Odpowiedz
@hellyea: No tak, niewielkie zakażenie i zaczyna się jazda... Miało być 400, ale dzisiaj dowiedziałem się, że zapisałem się w czasie promocji świątecznej i zapłaciłem 280 + 30 krem :) Więc nieźle, bo spodziewałem się większej kwoty. Ja też już wiem co będzie następne, zobaczymy tylko kiedy, ale obawiam się, że stosunkowo niedługo... :) To może znajdź coś w miarę podobnego i pogadaj z tatuatorem, on Ci powinien go fajnie
  • Odpowiedz
@Trollunio: ależ on cudnie rysuje! Tylko miałam bardziej na myśli to, że wiem jakie przesłanie, z czym związane, ale nie znalazłam do tego odpowiedniego obrazka, motywu, który zawierałby to co chcę i jednocześnie nadawał się na tatuaż.
  • Odpowiedz
@hellyea: Czyli jesteś w sumie o krok dalej. No jedyna opcja w takim razie to albo znaleźć podobny motyw może już na kimś, albo przedstawienie tego komuś kto potrafi rysować i dać w miarę wolną rękę, może akurat :)
  • Odpowiedz
@hellyea: Dlatego właśnie napisałem, że musisz szukać chociaż trochę podobnego, a jeśli takiego nie znajdziesz, to powiedzieć artyście z czym ma być związany i dać mu wolną rękę, może to co stworzy akurat Ci się spodoba ;)
  • Odpowiedz