Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem dlaczego, ale mimo że mam 24 lata to boje sie sytuacji, w której bym miał flirtować z dziewczyną, podtekstów, pocałunków, stosunku itd Gdy tylko o tym myśle zaczynam sie dziwnie czuć. Jakbym miał to odbyć rzeczywiście to przez to, że odbieram to w taki sposób chyba nie byłbym w stanie, a jak już to bym miał mega kaca moralnego.
Czy ktoś z Was też tak miał? Jak sobie to przetłumaczyć? Jak zmienić nastawienie?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634d40b79f9b6b61c50f531d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zajmij się zarabianiem pieniędzy i dbaniem o swoje życie, bo żadna kobieta Ci go nie ułoży ani nie uczyni łatwiejszym. Flirty i inne rzeczy przyjdą same, ale musisz się wyluzować. Jeść coś trzeba i mieć zajęcie by móc korzystać z piękna jakie daje nam świat - podróże, restauracje, ciekawe miejsca itp. Facet musi być ustawiony i szczęśliwy sam ze sobą, a jak już to będziesz miał to poderwanie kobiety będzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może po prostu nigdy nikogo nie kochałeś albo zapomniałeś jak to jest? Widocznie nie dla Ciebie są jakieś relacje na jedna noc i źle byś się z taka czuł. To jest w porządku. Jak poczujesz bliskość drugiej osoby, to może zmienić Ci się myślenie.
  • Odpowiedz
ChłodnyKról: @xBARTEXx
Kierowanie sie ludzkimi emocjami, odczuciami i fizjologia jest czym ? jeszcze raz moglbys to nazwac?

Zeczłowieczeniem?

@aNONIMO

Jak sobie to przetłumaczyć? Jak zmienić nastawienie?


Najpierw rozpoznac swoje przekonania na ten temat potem myslec jak je zmienic. Terapia moze w tym pomoc, ale jestes na dobrej drodze samodzielnie. Widac ze cos ruszylo w Twojej glowie
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz