Wpis z mikrobloga

Poszukuję auta w miarę nowego, z pewną historią, przejrzałem place poleasingowe z pzwlp.pl, ale nic nie znalazłem w niestety niewielkim budżecie ~30k za gotówkę. Z wymagań to 4 drzwi, klima i silnik benzynowy, nie po taksówce, gdzie mogę jeszcze szukać takich aut? Może ktoś z mirko posiada bezpośrednie oferty z kończących się umów.

#kupautozmikro
#kupnosamochodu
#leasing
#motoryzacja
  • 24
@Volmyr: Co masz na myśli pewna historia? Bo poleasingowe auta wcale nie mają pewniejszej historii. Jedynie jeśli chodzi o serwisy, to najem ma je w cenie, więc ludzie jeżdżą. Ale typowy leasing, za przeglądy trzeba płacić, więc już nie każdy jeździ na nie albo serwisuje jak mu się przypomni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z historią szkodową tak samo, nie myśl, że są pewniejsze, bo mogą być po
@piwakk: pewna historia, w rozumieniu obecnych realiów to wymiana oleju od czasu do czasu i nieskładany z 3 sztuk, gdzie oryginalna jest tylko ćwiartka z vinem
@Volmyr: No to w przypadku poleasingowego nie ma żadnej pewności, że nie jest składany z 3. Z serwisami tak samo z resztą. Nie ma książki itp., to nie wiadomo czy ktoś go serwisował.
@piwakk: rozumiem i jestem tego świadomy, serwis wbił wymianę oleju a w tym czasie serwisant pobrał olej do swojego wozu, temat znany i popularny, niestety w okolicy 100km nie ma nic sensownego żebym jeździł i tracił czas na weryfikację totalnych trupów od prywatnych właścicieli lub małych komisów, mam jednak pozytywne doświadczenia z placami poleasingowymi i jeżeli byłoby coś ciekawego to jestem w stanie przejechać pół polski
Poszukuję auta w miarę nowego, z pewną historią, przejrzałem place poleasingowe z pzwlp.pl, ale nic nie znalazłem w niestety niewielkim budżecie ~30k za gotówkę


@Volmyr: dołóż drugie tyle :) Ewentualnie toyota yaris albo coś tego typu.