Wpis z mikrobloga

Jakieś tl;dr


@bibr: za mało za słabych FETów i będą się grzały. A do tego za mało i słabej jakości kondensatorów. Co jak co ale jak pada tranzystor na zasilaniu to kończy się to zwykle fajerwerkami. Napisałem że ta karta nie ma bezpiecznika na linii 12v?
@Atreyu: no i się psuła. Padał VRM przez odpalenie MMO Amazonu w minuty na kartach względnie nowych i na gwarancji. Tyle że moja będzie miała gwarancję tydzień max bo żeby założyć blok trzeba ją rozebrać. A karty chłodzonej powietrzem nie chcę, nawet FE ma problem z jakością wykonania wentylatorów i bujają się jak pijany woźnica na koźle.
@keton22: smażyłem parę miesięcy w koparce i u mnie jak nowa

Jak masz wątpliwości co do tego że padnie, nie zakładaj bloku. To już droga zabawa w razie zgonu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ew. Brać coś z blokiem jak będą takie wersje za 30k albo hybrydę ale to i tak i tak nie dobrze
@Atreyu: chociaż jakieś pocieszenie. Ale mogłem wziąć Asus TUF w tej samej cenie, mieć polimerowe kondensatory w większej ilości i dobre power stages. Wybrałem tak bo tu blok dostępny w tydzień a tam pewnie pod koniec roku najwcześniej. Zapamiętam to sobie na przyszłość i ta nie zrobię więcej :)