Wpis z mikrobloga

@mirek63479: To rzeczywiście wielki bohater xD Jak już napisał lub napisała wcześniej @eurphie: wbił na górę z której nie mógł zejść sam co już jest śmieszne samo w sobie i coś tam zaczął kozaczyć prawdopodobnie do jakichś dzieci/nastolatków a ktoś obok jeszcze krzyczał czy nie chce gazu. I tak najlepszy jest ten jego czarnoskóry giermek który kiedyś był wielkim streetwearowcem i na przykład wchodził do croppa i wyśmiewał
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Medusa to nieporozumienie. Jak szybko dostał tych fanów tak szybko ich straci bo wychodzi jego buractwo i prostactwo, bo już coraz mniej się hamuje. Nie żeby mi to zabierało sen z powiek, ale #!$%@? o jakimś wyjaśnianiu jak chłop posrany musi biegać z gazem po opuszczonych budynkach XD wielki #!$%@? wojownik
  • Odpowiedz
Ja tylko czekam az medusa spotka na mieście jakiegoś typa co umie się bić i #!$%@? mu na streamie za jakieś jego dziwne akcje i zwierzęce zachowania bo typ nie umie się zachować wśród ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@mirek63479 ale trzeba mieć IQ na poziomie 20, by chodzić za influ gdzie tylko pójdą xD. Jeżeli czyta to osoba która tak robiła, kiedykolwiek, to współczuję ciężkiego życia z własnym intelektem.
  • Odpowiedz
@eurphie: oglądałem go naprawdę przez krótkie chwile, bo nie mogłem patrzeć na jego twarz, ale jak pamiętam pokazywał jakieś zdj z dobrą sylwetką, i
  • Odpowiedz