Wpis z mikrobloga

@JaroslaPolskeZbaw: Wolę dawać na Owsiaka bo przynajmniej widać jakieś skutki. Caritas podobno zebrał ponad 300 mln, gdzie są te pieniądze? Strasznie słabe te efekty jak na taką ilość gotówki. Pomijam fakt, że caritas podlega pod kler i zlewa wszystkie państwowe kontrole więc tak naprawdę nie wiadomo co dzieje się z częścią gotówki ponieważ nie wszystkie oddziały Caritas są zarejestrowane jako organizacje pożytku publicznego.

A jeśli masz jakieś dowody na to, że
@ViZ_PL:

http://www.caritas.pl/dzialania-caritas

Oczywiście o tym nie usłyszysz, bo nie mają za plecami mainstreamu, który bezwstydnie karmi ludzi Owsiakową papką.

A jeśli masz jakieś dowody na to, że Owsiak przeznacza pieniądze ZE ZBIÓRKI na auto i wakacje to idź z tym do sądu.


Nie, wszystkie zebrane pieniądze przeznacza na sprzęt do szpitali :D Przecie sam przyznaje, że niewielka część idzie na Brudstock

I o wiele bardziej wolę komuś dać pieniądze z własnej
@JaroslaPolskeZbaw: Propagowanie nienawiści wzgledem osoby Owsiaka i jego legalnie działającej instytucji, brak akceptacji, że na wolnym rynku może istnieć konkurencja dla np: caritasu, propaganda oparta na oczernianiu i półprawdach serwowana w formie nachalnej reklamy medialnej, brak akceptacji do dysponowania mieniem prywatnym wg. uznania posiadacza mienia, atakowanie wartości chrześcijańskich jakim jest chęć pomocy potrzebującym, próba narzucenia typowo socjalistycznego obowiązku wykonywania pracy bez gaży...

To są wszystko cechy lewicowe którymi się posługujecie by
Nie, wszystkie zebrane pieniądze przeznacza na sprzęt do szpitali :D Przecie sam przyznaje, że niewielka część idzie na Brudstock


@JaroslaPolskeZbaw: Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem przy czytaniu rozliczeń. Pieniądze na woodstock to ODSETKI od pieniędzy zebranych w styczniu więc 100% pieniędzy ze zbiórki idzie na cele statutowe bo jest subtelna różnica pomiędzy kwotą zebraną i odsetkami od tej kwoty.

Koncerty, imprezy w miastach itd to też nie jest za darmo, więc
@ViZ_PL:

Na koncertach są często promowane fajne zespoły, dzieci mogą pooglądać wozy strażackie z bliska itp, i szczerze to wolę zapłacić na coś takiego raz w roku niż łożyć na caritas przez cały rok. Szczególnie, że to pozytywna akcja.


A ja nie chce, dlatego mam powód, by za pupilem mainstreamu nie przepadać

Jeszce do tematu wróce
@FlaszGordon:

brak akceptacji, że na wolnym rynku może istnieć konkurencja dla np: caritasu,


A ktoś pisał, że jest za zamknięciem Owsiakowej hałastry bez powodu? Niech sobie jest, ale tego żebractwa i cichego wspierania lewactwa popierać nie będę i dlatego OWsiak nie otrzyma ode mnie złamanego grosza.

propaganda oparta na oczernianiu i półprawdach serwowana w formie nachalnej reklamy medialnej


A co to ma wspólnego z lewicą :D Każdy zwalcza swojego wroga. Intel
popierać nie będę i dlatego OWsiak nie otrzyma ode mnie złamanego grosza.


I nikt ci nie nakazuje popierać pseudo prawaku. Wolny rynek, rób se co chcesz i wydaj pieniądze na co chcesz. Ktoś chce dać pieniądze na Owsiaka i pobawić się z innymi ludźmi na jego imprezie to proszę bardzo jego sprawa.

Ty chcesz sobie bojkotować to proszę bardzo... ale bojkotuj a nie wycieraj swoimi poglądami cudzej gęby tak jak Artpop gej-fociami.
@FlaszGordon:

Płacąc składki mam gdzieś jakiego sprzętu użyją w szpitalu, mają obowiązek mnie leczyć i tyle. Poza tym OWsiak kupuje sprzęt głównie na oddziały dziecięce.

I nikt ci nie nakazuje popierać pseudo prawaku


Od ludzi twojego pokroju przyjmuje to jako komplement

Ty chcesz sobie bojkotować to proszę bardzo... ale bojkotuj a nie wycieraj swoimi poglądami cudzej gęby tak jak Artpop gej-fociami.


bla bla bla

BTW Jak do mnie piszesz to wpisz