Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie zbierać kolekcje gier na Wii i mam pytanie. Jest jakiś wygodny sposób na zainstalowanie sobie gir w menu Wii (jako kanały) lub Wii U (jako ikonki) na konsoli gier z płyt na przerobionej konsoli - tak bym nie musiał ich odpalać przez zewnętrzną aplikację?

Trochę wkurza mnie żonglowanie płytkami. Na Wii U sobie z tym poradziłem. Z Wii jest trochę gorzej, bo metody, które znalazłem opierały się przed odpalanie gier z jakiejś apki w homebrew channel.

#retrogaming #nintendo #wii #wiiu

Taguję jeszcze #piractwo bo ktoś może wiedzieć, ale żeby nie było gierki skupuję i ogrywam tylko oryginały. Pic rel.
Kryspin013 - Zacząłem sobie zbierać kolekcje gier na Wii i mam pytanie. Jest jakiś wy...

źródło: comment_1665932342g6ZFqt0PcJQAqNmm72pjgF.jpg

Pobierz
  • 8
@Kryspin013: sprzedałem już wii (nie wiem dlaczego, chyba sobie wmówiłem, że bez sensu mieć wii u i wii, ale teraz żałuję hehe). z tego, co pamiętam to ja miałem forwardera do kanału z loaderem gier. czyli nie odpalałem apki w homebrew chanel, tylko USB loader GX gdzie były moje gry zrzucone na hdd. zrobienie takiego forwardera nie było jakieś specjalnie trudne, na pewno znajdziesz coś na gbatemp.
nie wiem dlaczego, chyba sobie wmówiłem, że bez sensu mieć wii u i wii, ale teraz żałuję hehe


@inrzynier: czemu żałujesz? Mam Wii i Wii U. Wii kupiłem po zakupie Wii U dopiero i jakoś mało widzę sensu je odpalać xD

czyli nie odpalałem apki w homebrew chanel, tylko USB loader GX gdzie były moje gry zrzucone na hdd. zrobienie takiego forwardera nie było jakieś specjalnie trudne, na pewno znajdziesz coś
czemu żałujesz? Mam Wii i Wii U. Wii kupiłem po zakupie Wii U dopiero i jakoś mało widzę sensu je odpalać xD


@Kryspin013: Sprzedałem niedawno swój wielki zestaw WiiU. Powiem że deski Tony Hawka nie udało mi się odpalić na WiiU. Zawsze były jakies kombinacje aby odpalić akcesorium z wii - czy to w ustawieniach loadera, czy jakaś specjalna kolejność podłączania, wybór portów.. A na wii podłączałem i działało :D
SuchSon - > czemu żałujesz? Mam Wii i Wii U. Wii kupiłem po zakupie Wii U dopiero i j...

źródło: comment_1665978949JAXYiUHo3TMl62VrwdfcDX.jpg

Pobierz