Wpis z mikrobloga

Nie podszedł mi ten GoT, gram i nie mogę się zebrać żeby go ukończyć. Zrobiłem pierwszą wyspę, prawie wyczyściłem drugą i mi się nie chce dalej grać. Historia mnie nie wciągnęła, wątki poboczne również. Świat jest pusty, a poboczne aktywności irytują.

Gra ma przepiękną oprawę graficzną i to na pewno ją wyróżnia. Gryonline niedawno napisały artykuł, że to najpiękniejszy średniak i muszę się z tym zgodzić niestety.

Online nie grałem, wyspa Iki też na mnie czeka, ale ciężko mi się zmusić do grania.
#ps5
Pobierz Z.....r - Nie podszedł mi ten GoT, gram i nie mogę się zebrać żeby go ukończyć. Zrobi...
źródło: comment_1665919540sfwUXvl1dXDauVas9t7umn.jpg
  • 15
@Zielony_Ogr: Fabuła może finalnie najgorsza nie jest, ale rozgrywka w formie typowej gry Ubisoftu - czyszczenie fortów, znaków zapytania na mapie i powtarzalnych znajdziek. Najbardziej irytowało gdy setny raz trzeba było podążać za tym lisem i przeskoczyć kilka skał żeby odbębnić lokacje xD Grę ratował dosyć satysfakcjonujący system walki i ładny ekwipunek który można było dobrać sobie do swojego samuraja.
@Zielony_Ogr: przechodzilem na dwa razy, gierka spoko, takie 7,5/10. Cos w stylu asasynow tyle, ze lepsze. #!$%@? mnie tylko ciagle czyszczenie tych obozow i powtarzalnosc przeciwnikow, jak to poprawia to bedzie sztos w nastepnych czesciach.
@Hermen_Hulst: @Cinkito:

Kupiłem sobie Yakuze Zero na tej ostatniej promce więc zmęczę GoT żeby zacząć Yakuze przed 27.10, bo wtedy się kończy promka na Kiwami 1 i 2, a jak mi się spodoba to chciałem je jeszcze na tej promocji dorwać ( ͡ ͜ʖ ͡)