Wpis z mikrobloga

  • 1
@gieszczu nie mam pojęcia, mój kot jest ze schroniska, siedziała tam dość długo i była stęskniona za wolnością. Od początku lubi spacery, sama o nie ubiega się. :) takie szczęście :p
  • Odpowiedz
  • 3
@Kot-Pin czemu miałaby uciekać? Smycz mam na 5 metrów więc na spokojnie może chodzić gdzie chce. Na dodatek staram się jej nie ciągnąć tylko iść za nią. W końcu koty mają swoje ścieżki :)
  • Odpowiedz
@girldoma: czyli kot biega gdzie chce a Ty biegasz za nim na pięciometrowej smyczy która się po drodze plącze o wszystko na swojej drodze? Czy jest wytresowany że biega przy nodze?
  • Odpowiedz
  • 30
@Kot-Pin To zależy od terenu. Jeżeli jest dużo krzaków i dziur to probuje tam wejść, ale raczej chodzimy do parków gdzie są chodniki lub chociaż wiecej trawy. Nie miałam sytuacji żeby mi uciekła na drzewo/ do jakiejś dziury. Myślę że dobrze ją pilnuje. I nie biegam za nią tylko idziemy jednym tempem, ale w kierunku w którym ona chce ;p
  • Odpowiedz
@girldoma wow, moje się kładą i nie wiedzą jak się zachować, próbowałem smakolykami zachęcać, ale tylko podejdzie, zje i znowu gleba. Udanych spacerów :)
  • Odpowiedz
@girldoma: A co z psami? U mnie sąsiad wychodził z kotem jakimś rasowym takim bardzo dużym. Z moim psem się wąchały i było ok. Ale ze 2 razy psy puszczone luzem podleciały i kot się już boi.
  • Odpowiedz