Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@domp12: Tylko, że dla nas gra w finale na narodowym to nie jest chleb powszedni tak jak dla Legii czy Lecha. Po drugie większość kibiców Rakowa którzy weszli to byli tzw. pikniki których z Lecha z resztą też nie brakowało na bocznych sektorach mimo kłamliwej narracji kuchenkarzy, że od nich nikt nie wszedł na stadion.
@Maib będąc od kilku lat co mecz na trybunach jestem skłonny się zgodzić niestety. Do ostatniego meczu z Legia jeszcze się wahałem, ale wiara stoi i wyzywa Legie na całe gardło, ale naszych przyśpiewek albo nie śpiewają albo mylą słowa.
Kompleksy są na bułgarskiej silniejsze niż miłość do Lecha.
@sauron100vlog: sprobuj wytezyc swoje dwie szare komórki i wyobraz sobie, ze istnieja tacy ludzie ktorzy prowadza zycie towarzyskie a nie tylko siedza w piwnicy i sie brandzluja na wykopie jak ty... o ile bym byl w stanie zrozumiec jakbys jakies porządne fikolki ogladal ale ty to robisz pod moj profil i moje wpisy ()
Troche to schlebia ale wciaz jednak cringe.
Idz byc glupim gdzie indziej.

Jednak
@Ludzik90: Ale to ty rozliczałes ludzi z obecności na wykopie w trakcie meczów ich drużyn, wiec XD poszukać ci twoich wpisów na ten temat? Poszukać ci co pisałeś na temat pisania o meczach Legii w pucharach, jeśli nie jesteś jej kibicem? Samozaoranie wyjdzie jak zwykle w twoim przypadku, zakompleksiony kiepie.