Wpis z mikrobloga

hej Murki,
tym razem chyba będzie długi wpis,
krótkie tl;dr dla tych co szanują swój czas:


A więc, jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za głosy i w ogóle za zainteresowanie moimi animacjami. Serio, tutaj na wypoku mam największe zaangażowanie swoimi rzeczami. Przechodząc do sedna to pojechałem na galę nie spodziewając się niczego. Moim zdaniem konkurencja była zbyt duża, w końcu w kategorii, w której była moja animacja był między innymi film Grupy Filmowej Darwin. No, ale była to okazja pojechać do Warszawy i spotkać się kumplem. Podróż była spokojniejsza niż z mojej animacji. W pociągu była tylko grupa kobiet jadących do Gdyni, które zagryzały owocowe małpki kanapkami z salcesonem. Nikt nie zginął.
Przechodząc do sedna, mój film wygrał główną nagrodę w swojej kategorii, tj. "Rozrywka i komedia", ale to nie wszystko!
Otrzymałem też nagrodę od Warszawskiej Szkoły Filmowej i jest to roczny kurs reżysersko operatorski lub montażowy. Zacząłem się wtedy stresować, że dzięki Wykopkom dostanę jeszcze Nagrodę Publiczności i będę musiał trzeci raz wychodzić na środek sceny i próbował cokolwiek powiedzieć. Na szczęście Nagrodę Publiczności otrzymał film motoryzacyjny o czołgu.
Podsumowując, to chyba zostałem oficjalnie youtuberem, więc zostawcie suba i łapkę w górę!
Jeszcze raz dziękuję wszystkim!

p.s. zauważyłem, że mój tag #w8jek dobił do liczby 997, a jak wiadomo ten numer to kłopoty #pdk więc może jak uda się przekroczyć 1000 to spróbuję zrobić jakieś rozdajo, tylko muszę pomyśleć co by to mogło być, wszystkie sugestie mile widziane :)

#chwalesie #animacja
WUJEKprzezUzamkniete - hej Murki, 
tym razem chyba będzie długi wpis, 
krótkie tl;d...

źródło: comment_1665913552yVU8OCIosA5X7Q3YsJHllS.gif

Pobierz
  • 48
Nalezy sie jak psu ta, no, kanapa, bo takie animacje i takie murki powinny lezec na kanapie a nie tworzyc w kanciapie... Czy jakos tak.

Pora wyjsc z kanciapy i wygrywac talentem!

Gratulacje!