Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
1. Czy to już pracoholizm? Dla przypomnienia, Suisei miała mieć przerwę póltora miesiąca z powodu operacji gardła, ale wytrzymała miesiąc bez streamowania ¯\(ツ)_/¯
2. Botan zdradziła sekret jak być dobrym w fpsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Kotka pod wpływem strachu tuli drugiego kociaka, ot typowy dzień w hololive ʕʔ
4. She Is a Penguin of Focus, Commitment and Sheer Fucking Will (
) A jak już przy niej jestem to we wrześniu znów miała najwięcej godzin streamowania w hololive(pewnie już to nikogo nie dziwi xD), 235h, na drugim miejscu równie typowo Koyori - 165h. Ogólnie trochę śmieszne że w normalnych warunkach Koyori by była uważana za "potwora" jeśli chodzi o tą długość streamowania, a tu znikąd przyszła pingwinka i ustawiła poprzeczkę jeszcze o głowę wyżej ( _) I jeszcze ciekawostka, jeśli chodzi o statystyki całoroczne to w 2022 Koyori ma nabite 1408h streamowania, a Kaela 1099, mimo że ta druga miała debiut dopiero pod koniec marca więc 3 miesiące różnicy. Dla porównania na trzecim miejscu jest Watame z 1001 godzinami, a ona też w sumie też jest potworem bo jak większość wie to owieczka oprócz streamowania kładzie olbrzymi nacisk na tworzenie muzyki, nie zliczę ile piosenek wydała w tym roku || I w sumie taka ostatnia ciekawostka w tym roku Rushia mimo #!$%@? z hololive na początku roku ciągle ma więcej przestreamowanych godzin (66h) niż Ayame (56h) xD Tutaj podsumowanie roku do którego się odnosiłem
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #shishirobotan
Pobierz Hajak - Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
1. Czy to już pracoholizm? Dla przypomni...
źródło: comment_1665875631W5JblZlv7tyBMFiKGWr0c3.jpg
  • 4
@Hajak: Znaczy się Ayame raczej ma w zwyczaju robić sobie dłuższe przerwy, ale nie wiem czy nie jest to po prostu skorelowane z problemami rodzinnymi. Teraz przerwa była bardzo długa, bo zmarła jej ukochana babcia, a niedługo później dowiedziała się, że u jej mamy zdiagnozowano nowotwór. Dodatkowo ma bardzo złe relacje z ojcem.