Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z powodów zdrowotnych musiałam odstawić antykoncepcję hormonalną, aktualnie z niebieskim używamy tylko prezerwatyw. Mój niebieski nie ma żadnych problemów z dojściem, natomiast zauważyłam, że ja w ogóle nie jestem w stanie dojść, kiedy stosujemy prezerwatywę. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Zawsze myślałam, że prezerwatywa zmniejsza komfort stosunku najbardziej u mężczyzn.

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634b0f93e7af758437c3d09f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania a może jak nie bierzesz tabletek to podświadomie boisz się zajścia w ciążę i prezerwatywy nie dają Ci poczucia realnej ochrony przed tym. A jak się boisz to i o przyjemność ciężej.

Inną teoria to że odstawienie tabletek Cię na jakiś czas zaburzyło hormonalnie i trzeba to przeczekać po prostu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie nosiłem osobiście, ale używamy od lat i nigdy nie słyszałem żeby coś było nie tak. Tylko zwykła nie hormonalna. Wszystko dla ludzi. Idź do ginekologa, zagadaj, myślę że wykop to ostatnie miejsce na takie wypociny. Powodzenia
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz mieć bóle przez kilka miesięcy, ale nie musisz, ja miałam. Dodatkowo w określone dni miesiąca wkładka może być wyczuwalna dla niebieskiego, i tu ci piszę też z własnego doświadczenia. Z plusów, komfort psychiczny i słabsze okresy lub ich brak, dużo większą skuteczność niż prezerwatywy.