Wpis z mikrobloga

  • 1
@Rolnikt: No a jak. Ciasto maja zajebiste, ale jak ktoś lubi dołożyć składników to kto komu zabroni. Wiadomo, ze pizza to z małej ilości składników bo włosi oszczędni , ale po alk #!$%@? to kogo obchodzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@agnis20: albo przychodzisz z Tyry późno bez sił i będziesz może ciasto gniótł i modlił się nad tym wszystkim. Bach z zamrazarki i za 20 min ciepły posiłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agnis20: No tak jak mówią wyżej, dupa nas boli, przynajmniej mnie,że jesteś w stanie tak dobrze, smacznie, aromatycznie i ciekawie zjeść a nie każdy może sobie na to pozwolić...
Chodzi o to,że mógłbyś osobie darować tag gotujzwykopem bo niektórzy jedzą przeglądając go i nie chcą zwymiotować. Twoja sprawa jak się odżywiasz, ale te tagi to mógłbyś sobie darować.

@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Dzisiejszy obiad, koszt? Praktycznie 0zł bo wszystko miałem w
Ziemniak43212 - @agnis20: No tak jak mówią wyżej, dupa nas boli, przynajmniej mnie,że...

źródło: comment_1665846475eNYgT4bOfmLFX5dlIRCm4P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ka4az: Nie zesrałem się to po pierwsze, po drugie to mnie nie interesuje co kto je, przecież to prywatna sprawa ale serio można się zrzygac tymi syfami na tagu, poza tym to z gotowaniem nie ma nic wspólnego to po co tak tagować? Ty chłopie nawet pojęcia nie masz ani co to za danie ani "liście" więc o czym mowa?
  • Odpowiedz