Wpis z mikrobloga

Macie jakis sensowny dowód ze syn Nitra nie jest nitra
Oraz
Mama Adriana Polańskiego to prostytutka?
Oraz
Dawid Ozduba był zdrowy psychicznie?
Czy tak sie składa ze wszystkie historie wysnute przez wykop maja tyle samo prawdy czyli nic?
#famemma #oszustwo
  • 18
@pawel_kovalsky:
1) Sprawa jest jasna bo ktoś nie chce testów zrobić i dwóch grubasów wrzuciło podobiznę Rafała i Nikodema? Wykopowy prokurator, wy to macie argumenty niepodważalne hahahahh
2) ja tam bym na miejscu Adriana gorzej zareagował jakby takie insynuacje wypłynęły z waszych ryjów i pozew i powództwo by poleciało jedno za drugim a ze wy nie potraficie nawet jednego argumentu poprawnego wysunąć to nieciekawie by było z wami XDD
3) Jakoś
@kakinosan12: Wykopki sobie bekę kręcą z tym dzieciakiem a ty się spinasz xd #!$%@? mam nadzieję, że trollujesz bo byłbym zalamany ze świadomością, że takie asy tutaj na tagu siedzą. Idź pozywaj wykopków i przed sądem Beatris udowodni, że jest pracownicą banku. Tak będzie na pewno xd
@pawel_kovalsky: hahahaha wygląda na to, że masz coś z głową jak twoj idol odzobnik. Jak wierzysz na slowo wykopkom i to jest argument, to ja zarządzam, że Nitro ma syna i Adrian P. mama pracuje w banku i koniec bo jak tak mówie to argument hahahahahahahahahahahahahha XDDDDDDDDDDDDDDDDD