Wpis z mikrobloga

@missioncritical: Oczywiście nie twierdzę że Ukraińcy to naziści ani nie powielam żadnej ruskiej propagandy, ale niestety takie są fakty, i te symbole mają takie a nie inne powiązania ¯_(ツ)_/¯


@kak_tsap: @G4SHI: Wszyscy macie rację Panowie, tak jest teraz i było niestety przed 24 lutego. Proszę się uspokoić i cieszy weekendem.

Tu cała rozprawka o historii Azov i ich ukochania do
  • Odpowiedz
@missioncritical: Od razu z czapy. Ktoś pytał czy to przypadek, ktoś wspomniał, że ta dywizja też go używała. Wrzuciłem jako ciekawostkę. Nie komentuję bo nie mam zdania w tej dyskusji. Nie trzeba od razu człowieka prześwietlać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mpucha: oczywiście, że trzeba. W szczególności po 24 lutego. Wszyscy wiemy ile botów pojawia się w socjalmediach, żeby szerzyć ruską propagandę za parę kopiejek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@missioncritical: cała ta bezsensowna dyskusja zaczęła się od tego, że widzów gdzieś tam logo bundeswehry. Tam jest jeden do jednego „żelazny krzyż” jak na niemieckich czołgach podczas 2 wojny światowej. Współczesne logo jest tylko podobne bo się wywodzi z tego symbolu
  • Odpowiedz
@niewiempoco: drama o szlaczki na czołgu, niesamowita historia


@6aesthetic9: No szlaczki jak szlaczki.. Tak się stało, że kiedyś całkiem zdolny akwarelista jebnął kilka szlaczków w środku kółka i tym samym rozpętał srogą imbę na pół świata ¯\_(ツ)_/¯

Od tej chwili każdy się tych szlaczków zaczął obawiać i tak jest po dziś dzień
  • Odpowiedz
wkleję 2 zdjęcia, nie chce mi się dalej ciągnąć tej dyskusji. Wyjaśniają Twoje błędne rozymumowanie przez cały wątek alewidzę, że nie trafia


@alaskan_pipeline: widzisz, bo w komentarzach najpierw się jedni uczepili symbolu podobnego do symbolu Das Reich, a dopiero kiedy okazało się, że ten symbol jednak tylko przypomina nazistowski, to narracja została przekierowana na ten krzyż. Płynna rzecz ta domyślność wykopków. Byle pod tezę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@missioncritical: mi chodzi tylko o to, że powinnismy pomagać z głową. Wysyłać Ukraińcom sprzet itd, ale jak wyskakują z neonazistowską ideologią to otwarcie mówić co widzimy w tym złego. Mówienie, że dany symbol to nie swastyka bo ma inny odcień czarnego niż u nazistów odbieram jak mówienie, ze pada deszcz, gdy na ciebie plują
  • Odpowiedz
mi chodzi tylko o to, że powinnismy pomagać z głową. Wysyłać Ukraińcom sprzet itd, ale jak wyskakują z neonazistowską ideologią to otwarcie mówić co widzimy w tym złego. Mówienie, że dany symbol to nie swastyka bo ma inny odcień czarnego niż u nazistów odbieram jak mówienie, ze pada deszcz, gdy na ciebie plują


@alaskan_pipeline: wow, czyli dołączasz do tej kampanii. To teraz proszę jedź do Indii i wyjaśnij hindusom, że
  • Odpowiedz
@F1lip3k: Ale #!$%@? mnie obchodzą ruscy.Mnie interesują Ukraińcy i ich zamiłowanie do wujka Adolfa i to jak ludzie na wykopie fikołki robią żeby ich bronić.Tu ewidentnie mamy nawiązanie do Wermachtu i planu Barbarossa no ale oczywiście symbol pancernej dywizji SS na czołgu (no co za przypadek) to co innego miało być namalowane a krzyż identyczny jak na czołgach w 41’ to pomyłka bo miał byc krzyż bundeswery
  • Odpowiedz
@missioncritical: jest jednoznacznie nazistowski, ale ja już dobrze znam takie szkodniki jak ty co wola zakłamywać fakty i historie bo mimimi biedni Ukraińcy choćby ze stwastyka na czole biegali ci z Azova to byś sie wiercił i walił fikoły byle wyparcie utrzymać. Dobrze, ze większość azovczakow padła w mariupolu cieszy mnie to w takim samym stopni jak ilość ruskow tam na glebie.
  • Odpowiedz
@G4SHI: nie jest, bo nie nosi nawet tych samych cech co symbol nazistowski. No, ale jak szukasz wszędzie nazistów jak Ci ruscy każą w swojej propagandzie, to będziesz ich widział wszędzie. Ty jesteś tu szkodnikiem w tej sytuacji. Ja chcę rozliczenia każdego nazisty, z imienia i nazwiska najlepiej, a nie polowania na czarownicę, bo "pa mietek, bier bejsbola bo nazisty z ukrainy jadą czołgiem".

Urojeni naziści są wszędzie, jak w
  • Odpowiedz