Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem

Mirunie,
będąc ostatnio w galerii, założyłam konto w innym banku i spodobał mi się typ, co z nim tam gadałam, bo w sumie podczas tego całego procesu byliśmy na ty i rozmawialiśmy o wielu innych sprawach oprócz tych bankowych.

No i dawno mi się z nikim tak dobrze nie rozmawiało, mimo że chłop jest ode mnie młodszy, a zazwyczaj nie dogaduje się z rówieśnikami tylko znacznie starszymi.

I tak sobie kminię, czy by tam nie powrócić w jakiś dzień i go nie zaprosić na kawę albo coś, ale chyba w sumie głupio?

Poza tym może gdyby był on zainteresowany to by mnie w jakiś sposób znalazł np. na fb? (Bo w końcu podawałam wszystkie swoje dane osobowe - nazwisko, adres, nr itd.)

Zastanawiam się czy próbować się za jakiś czas wygłupić i iść tam, ale no się cykam, że to będzie z mojej strony nachalne i w sumie nie chcę mu przeszkadzać w pracy. Wydaje mi się zresztą, że to będzie wyglądać desperacko.

Dlatego pytam o radę na wykopie xd będę wdzięczna za podpowiedzi, bo może tylko ja poczułam vibe, a on dzięki mnie zgarnął premię, to musiał być miły, ale w sumie po co miałby mi tyle mówić o sobie?
¯_(ツ)_/¯
  • 21
@Serzka: Najłatwie byłoby chyba napisać coś w stylu "no idź i go zaproś na kawę", ale jakbyś była na tyle bezpośrednia, żeby to robić, to byś to zrobiła, a nie pytała.
Nie zakładaj, że gość by sam Cię zaprosił, bo przecież ma Twoje dane kontaktowe. Gdyby ich użył w ten sposób, mógłby zostać #!$%@? z pracy, gdybyś to zgłosiła.
Skoro Ty wiesz, jak on się nazywa, to myślę, że najłatwiej byłoby
@Serzka: To albo możesz pytać na jakimś spotted, albo iść do tego banku, udawać, że potrzebujesz się czegoś ekstra dowiedzieć i zapytać przy okazji, czy nie ma ochoty się z Tobą spotkać po pracy.
@Serzka: Lepiej, żeby on Cię zaprosił. Jak będziesz w galerii, to niby przypadkiem się spotkaj i zapytaj o jakąś pierdołę w aplikacji bankowej czy coś, a dalej może znów gadka się potoczy.

No i jest opcja, że ma kobietę.
Poza tym może gdyby był on zainteresowany to by mnie w jakiś sposób znalazł np. na fb


@Serzka: Nie. Normalni ludzie tak nie robią jeśli druga strona to klient.

Jak ci się to podoba, to wykombinuj coś, a nie liczysz że gość magicznie zrobi to za ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Serzka: najprościej, to iść tam jeszcze raz pod jakimś banalnym pretekstem i zrobienie z siebie blondynki. Zapytaj go o coś, co nie do końca leży w jego kompetencjach, np. żeby Ci pomógł zainstalować aplikację bankową na telefonie, albo żeby Ci wytłumaczył jakieś kwestie związane np. z kredytem. Jeśli będzie chciał to zrobić i posiedzi z Tobą, to może być dobry znak. Dodatkowo możesz mu dać jakiś sygnał, np. zapytać, czy jako