Wpis z mikrobloga

@MQQM:

ale czy sam jest w stanie coś znaczącego zrobić ?


Ten sympatyczny wujek streamujacy z piwnicy rozkręcił w 2014 wojnę w Donbasie, więc lepiej by było żeby tacy ludzie jak on jednak nie wracali do wojska. Cytując Girkina z 2014:

After all, I pressed the launching trigger of war. If our squad did not cross the border, at the end all would have been finished as in Kharkiv or Odessa.
@Micro-Jet: to jedno. A drugim jest to, że moim zdaniem jego piwniczne debaty to najlepszy content o wojnie, aż żałuję że nie znam dobrze rosyjskiego bo lepiej oglądać Girkinka niż jakiś Wolskich czy, nie daj borze zielony, Bartosiaka. Co ja teraz na YT będę oglądać (,)
@0xFEE1DEAD: niedawno czytałem że nim, rybarem, war gonzo i innymi zainteresowało się fsb.
W mobilizacje nie wierzę bo jakby go schwytali Ukraińcy to propagandowo onuce by się nie podniosły … jeszcze by mu proces za zastrzelenie cywilnego samolotu zrobili …
@wladdan: było o tym info dzisiaj, a dwa tygodnie zaczął o tym przebąkiwać wargonzo albo rybar na TG. Ja nie wiem co z Girkinem sie stało, mam trzy hipotezy:
- jest tak jak na filmiku i wrzucili go na front, nie wykluczam tego bo ludzi im bardzo brakuje
- zamkneli go za krytykę, też możliwe bo na ostro leciał, ale inni rusblogerzy nadal nadają
- Girkin miał nieszczęśliwy wypadek i siedmiokrotnie
Pobierz 0xFEE1DEAD - @wladdan: było o tym info dzisiaj, a dwa tygodnie zaczął o tym przebąkiw...
źródło: comment_1665791471Yc17RfiAMBcJYicvvw3x9J.jpg