Wpis z mikrobloga

lel jaki sen dzisiaj.

Śniło mi się, że grałem w reprezentacji Polski w piłkę nożną i z moimi 2ma kumplami z drużyny mieliśmy zaproszenie do jakiegoś programu typu 'Duże Dzieci' (tego co Mann prowadził). I mieliśmy tam poopowiadać o pracy piłkarza, pożonglować trochę piłką itp itd. Jednym słowem banał. No i wejście przebrani w stroje narodowe (niebieskie XD) szykujemy się: wejście na antenę za 3... 2... 1...

Wbiegamy do studio z piłką, publiczność szaleje, my tam jakieś zwody, ja sobie piłkę główką odbijam i nagle jeden z moich kumpli z reprezentacji krzyczy 'SIEKIERA, WOLEJ!' i podbija mi piłkę na uderzenie z woleja XD

ja dłużej nie rozmyślając z całej petardy #!$%@?łem w tą piłkę która trafiła jakiegoś dzieciaka. Nos złamany, płacz, raban się zrobił .... I za ten przypał dostałem dożywotni zakaz występowania w TV. Aż w końcu był jakiś charytatywny koncert, zbiórka na ofiary trzęsienia ziemi w Radomiu i wszyscy krajowi sportowcy występowali w spocie i coś mówili. I też wystąpiłem z tym że miałem twarz zamazaną i głos komputerowo zmieniony, jak nieraz mają ci świadkowie w 'Uwadze' xD

#dzienniksnow #sny
Pobierz SiekYersky - lel jaki sen dzisiaj.

Śniło mi się, że grałem w reprezentacji Polski w ...
źródło: comment_Zzl5oDYalPLgnecrYw6UxQ33q2kyYy39.jpg
  • 2