Wpis z mikrobloga

#tomaszowmazowiecki #lodzkie Oprócz wyczyszczenia całej fasady bloku, nowe tynki na ściankach balkonów :O 600 złotych za 68 metrowe mieszkanie. Kto by mi to zrobił w domku? Młodzi, bardzo kulturalni ludzie, nie słyszałem jednego przekleństwa podczas rozmów gdy pracowali na tych linach. Dziękuję, po prostu dziękuję.

#spoldzielniamieszkaniowa #mieszkania #bloki #smprzodowniktomaszow #spoldzielnia #przodowniktomaszow #remonty #remontujzwykopem
Poludnik20 - #tomaszowmazowiecki #lodzkie Oprócz wyczyszczenia całej fasady bloku, no...

źródło: comment_16657574417mf7XnWzwTc4ssUEUUoYFQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@szajbat: Przy małej powienirzchni musiałbym zdecydować się na partaczy i pewnie przemocowców (przynajmniej szef zwykle jest karkiem). Oprócz szarpanin co do wykonania, na koniec byłaby i ta: „z fakturą tyle, bez faktury tyle”. Spółdzielnia mieszkaniowa może zdecydować się na profesjonalną, legalnie działającą firmę, której ta praca wystarczy na godziwe opłacenie pracowników, no i plus jakiś zysk. Ale poza tym, szanuje tynkarzy, ale interesuje mnie co innego. Pamiętam jak w latach
Poludnik20 - @szajbat: Przy małej powienirzchni musiałbym zdecydować się na partaczy ...

źródło: comment_166575913120n9PrvkAgHoZtfcCmgEJc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz