Wpis z mikrobloga

@emel1: wszystko, jedyni grywalni to mendes, marq, araujo, kounde ewentualnie moreno od biedy. Sprzedaj kounde kup kessiego, depaya, solera z psg czy chociaz renato sanchesa
@emel1: na twitchu to te porady sa o kant dupy potluc. Wez zobacz sam czy zalewski gra z 3 typowymi srodkowymi pomocnikami takimi jak ty. Z tej pomocy tylko llorente jest bardzo dobra karta. Rashford do niczego sie nie nadaje, ani on nie biega, ani nie wykancza. Na danjume ci zostal czas do 19, no ale twoj wybor jak wolisz grac klocami i zasiegac porad od prosa, ktory na strimie w
@peeter32 akat to nie było na twitchu, tylko na privku insta, wiadomo że chłop se z dupy rzucił jakieś picki, ale ja w sumie i tak #!$%@? gram więc co mi szkodzi wydałem tylko jakieś 50k na 3 świrów co mi brakowalo, warto tego dan juana robić? To 4-3-3 tez z dupy wyjęte coś lepszego polecisz szefie ?
@emel1: takie cos zrob. W twoim budzecie to bedzie najlepsza opcja, od razu bedzie ci sie lepiej grac. A formacja na obrazku, sluzy tylko do zgrania zawodnikow. Wejdz w ekran skladu na konsoli, nacisnij L2 i w lewym gornym rogu masz zakladke "wlasna taktyka", wejdz i ustaw sobie taktyke od jakiegos prosa pod ofensywna, czy defensywna, obojetnie, potem w trakcie meczu przelacz sobie na nia krzyzakiem na padzie.
Pobierz
źródło: comment_1665824682CNcVp5nZlebj6VYLWn0znB.jpg