Wpis z mikrobloga

Największy wygrany odcinka: duet OLO i Szczęsny, zmontowali materiał tak, że ich argumenty były najdłuższymi w programie i najbardziej trafiły do odbiorcy, poparcie inteligenckiej strony programu, która trzymała ich stronę

Największy świr i głupek odcinka: Prezydent, zrobili z niego kompletnego imbecyla, wariata który ciągle coś krzyczy i nie ma wyczucia, praktycznie brak jego wypowiedzi bo pewnie się kompletnie nic nie nadawało do emisji

Największy przegrany odcinka: eko-krecik, POmagasz czy hejtujesz na wizji, mocno widoczna rola suflera prezydenckiego i niechęć do obierania odpowiedzialności za jakiekolwiek zarzuty, "on tu tylko jest kierowcą hehe". Gumowy garnitur i szelmowski uśmieszek spowodował, że może być odebrany jako cygański mafioso, który pilnuje żeby kukiełka nie powiedziała nic głupiego na wizji

Największy frajer odcinka: na zdjęciu poniżej, obrał kurs obrońcy patologii w imię pseudowolności, kompletnie nieprzygotowany, wypowiedzi jakby nie wiedział, co w tym odcinku właściwie powiedzieć i czepił się kiepskich argumentów że hurr durr teraz na telefonach i jutubie się robi pieniążki a tym panom to przeszkadza - król żenady, nie tego się spodziewałem po nim, może miał kiepski dzień

Spodziewałem się laurki dla bestii z Krzyżowej, a wyszło odwrotnie - chyba ma nierówno pod sufitem, że się promuje tym materiałem. Pewnie mu nie zaszkodzi, ale dobrej opinii zdecydowanie na jego temat nie zbuduje

#kononowicz
browarosss12 - Największy wygrany odcinka: duet OLO i Szczęsny, zmontowali materiał t...

źródło: comment_166574548903QY8bKuYVLPWN4tORX5NI.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz