Wpis z mikrobloga

@widmo82: na komunikaty tam patrzylem, na forum mizliwe ze tak pobieznie zerknalem, ale oni tam czesto głupoty piszą, wiec albo nikt nic konkretnego nie napisal w tytule wpisub albo uznakem ze ktos troluje bo nie ma komunikatu

teraz zastanawiam sie jczy 0.26 to dobra cena na usrednianie
@Kekeke: kółko, to nie byla inwestycja, a calkiem niezle sie zarabialo drobniaki. Kupilem w czwartek i w piatek moglem sprzedac z zyskiem do ktorejś tam godziny, alepomylilo mi sie ze jest sobota xd i gielde otworzylem dopiero o 15. Potem nie udalo sie sprzedac i zostawilem na poniedzialek. A miedzyczasie wyszedl komunikat widoczny na bankierze, ze schodzącz gieldy

nie wiem dlaczego bankierze biomas nie bylo komunikatu
@jestemtunew bo tam tez mi kolka wychodzily i cena w okilicach 0.4 byla dobra gdyby nie to infio, jeszcze troche dokupywałem jak z 0.415 spadlo na 04 i myslalem ze szybko wyjde
@essos o dodatkowych akcjach ze trzy lata bylo wiadomo. Ciagle byly niedopuszczone. O tym ze wchodza di obiegu bylo wiadomo z miesiac temu. Osobiscie uwazam ze powrot na 0.5 jest niemozliwy, no chyba ze xnowu jakies info ze beda sprzedawali szczepionki na covid w Ugandzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@jestemtunew: Kurde niepotrzebnie uśredniłem wtedy. Intuicja mi mowila zeby sie wstrzymać. A jak kiedyśOne more level spadł 60%, to wykopki mi mowily zeby sprzedawac bo spadnie wiecej, po czym zaraz odbiło. Tak to jest kogoś słuchać