Wpis z mikrobloga

Chcecie wiedzieć jak będzie wyglądał wykop przed wyborami? Wystarczy poczytać komentarze w tym znalezisku: https://www.wykop.pl/link/6859251/europejskie-panstwa-chca-stworzyc-tarcze-antyrakietowa-bez-polakow/

Wszystko się do sprowadza do spamu: Niemcy złe, Pylzka wielka i potężna, Kaczyński i PiS dbają o Polaków, zły zachód itd. xDDDDDD. Oczywiście te same pisowskie/konfiarskie mordy w komentarzach co zwykle. Zero merytorycznej dyskusji, jak zwykle zresztą xD

Nienawiść do Niemiec i UE to nowi uchodźcy z 2014.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #polityka
  • 7
@deziom: Będzie powtórka z 2015, myślę, bo wybory w 2023 będą względnie podobne do tych z 2015 - internet zostanie zasrany falą propagandowego spamu, początkowo ogólnie prawicowego, im bliżej wyborów tym coraz mocniej skręcającego w stronę "PiS jest najlepszy".

Spodziewam się też że przyciśnięty do muru Kaczor będzie grubo #!$%@?ł - wcale bym się nie zdziwił gdyby z powietrza wyczarował kolejny "kryzys uchodźczy" czy inną "obronę kościołów", byle tylko podgrzać nastroje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@deziom: wykop przed wyborami będzie wyglądać gorzej niż w 2014/2015. Jak sobie przypomnę co wtedy tu się działo, to mnie na mdłości zbiera, wróć... rzygać mi się chce. Wtedy prawie tak mi obrzydzili to co z krajem się dzieje, że prawie nie poszedłem na wybory.

Jedyna różnica jaką przewiduję, to ta, że zamiast wprost na PiS/ZP będzie "nie jestem za PiSem ale... (...)".
@deziom: To jest niesamowite jak działają pisowskie trolle, wykopki co prawda już widzą, jaką partia kręci propagandę wewnątrz państwa, ale jeszcze nie zorientowali się, że to samo szambo skierowane jest przeciwko zachodowi.
Jak widzę jakie głupoty pisane są przeciw Francji i Macronowi, gdzie sami pisowcy popierali jawnie opłacaną przez Putina LePen to tylko pozostaje napisać XD