Wpis z mikrobloga

jak w twoim świecie da się kupić miłość


@mblacks: popatrz na te kobiety, wychodzące za dziadków, ale milionerów. Jak to leciało? Kobieta ma na tyle szacunku do siebie, że jak spotka się z milionerem, to się w nim zakocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szacunek


@mblacks: pomyśl w ten sposób - masz szacunek do Owsiaka? A bez pieniędzy, za które kupuje sprzęt, twój szacunek dla niego byłby
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że każdy ze Was potępiających #elonmusk od czasu wiadomej durnej ankiety na twitterze to codziennie wpłaca swój prywatny hajs na #ukraina, co nie?


@gonzo91: No tak, a co?

Btw ciekawe, że Musk w tych wyliczeniach zapomina uwzględnić ile to inne kraje zapłaciły za zakupy tych starlinków, których w innym wypadku by nie sprzedał.
  • Odpowiedz
@gonzo91 Elona Piżmo ludzie potępiają od lat za krzywe akcje, które odwala regularnie. Ale jak widać wystarczy wrzucić mema z pieskiem albo inną anime dziewczynkę od czasu do czasu i ludzie wybaczą wszystko

@mblacks: pomyśl w ten sposób - masz szacunek do Owsiaka? A bez pieniędzy, za które kupuje sprzęt, twój szacunek dla niego byłby taki sam? Oczywiście, że pieniądze służą do wyrobienia sobie szacunku...


@Nieszkodnik:
To porównanie jest tak
  • Odpowiedz
To porównanie jest tak głupie, że równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że ludzie szanują Chopina nie za muzyke a za pieniadzie bo przeciez kupił pianino na którym grał xDDD


@Arakello: a szanowałbyś go, gdyby nie miał pieniędzy na fortepian/pianino i nie zaczął grać? Więc tak, pieniądze są w wielu przypadkach konieczne, żebyś mógł sobie do kogoś wyrobić szacunek...
  • Odpowiedz
Za większość sprzętu przekazanego na Ukrainę zapłacił sam,


@Dave987654321: na początku tak było, potem rządy kupiły wielokrotnie więcej, z przeznaczeniem dla Ukrainy.

nie wiem co mu teraz #!$%@?ło


@Dave987654321: przestraszył się, w przeciwieństwie do wykopu, możliwego konfliktu atomowego. Raczej nie zestrzelenia swoich satelitów, bo USA zamroziło tyle rosyjskich mld USD, że miałby z czego wziąć odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: szanowałbym równie mocno, jak nie bardziej gdyby sam go zbudował nie wydającna to ani grosza. Ale to nawet urocze jakie fikołki robisz żeby sprowadzić wszystko do punktu, który pasuje do twojej tezy. Ja myślę że szanujemy ludzi za picie wody. Każdy kto zasługuje na szacunek pił przecież kiedyś wodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to nawet urocze jakie fikołki robisz żeby sprowadzić wszystko do punktu, który pasuje do twojej tezy.


@Arakello: ponieważ za pieniądze można uzyskać szacunek. Koniec, kropka. A czy te pieniądze będą dane bezpośrednio, jak datki żebrakowi, czy będą nqjpierw w coś zainwestowane, a potem darowane (jak u Owsiaka) czy udostępnione, to już jest wtórna sprawa.

Ja myślę że szanujemy ludzi za picie wody.


@Arakello: czyli potwierdzasz moje domysły na twój
  • Odpowiedz