Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pełen obaw o swoją przyszłość, czuje że w przyszłości mogę zostać bezdomnym. Jestem introwertykiem, spokojnym chłopakiem. Byłem już w trzech firmach produkcyjnych w swoim mieście (mam tylko średnie wykształcenie bez zawodu - depresja, nerwica, fobia społeczna, kończyłem szkołę wieczorową) w każdej to samo, grupa cwaniaków, kombinatorów, pewnych siebie gości, zawsze byłem wykorzystywany, wysyłany do najgorszych prac, gnieciony psychicznie przez innych, często wyśmiewany. W pierwszej firmie wytrzymałem dwa tygodnie, w drugiej 3 miesiące, i ta jest trzecia, jestem tu już 6 miesięcy i nie daje rady. Czuje się jak odludek, taki na uboczu, dodatkowo mam wrażenie że kierownictwo/brygadziści mnie nie lubią, może przez to że jestem taki cichy? jest na produkcji taki chłopak który jest bardzo cwany, pewny siebie, pyskaty, nie raz rzucił kur*** w stronę brygadzisty, ale i tak traktują go dużo lepiej niż mnie, nie wiem czy to kwestia wyrobienia sobie szacunku? nie wiem co mam robić z swoim życiem. #przegryw #depresja #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63483027bcf0ae910afdcb60
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
Polecam wyjechać za granicę najlepiej tam gdzie nie znasz języka i będziesz miał #!$%@? na to co mówią. Sam tak zrobiłem i było niebo a ziemia w Polsce miałem wszędzie to samo za granicą też gdzie było dużo Polaków ale w paru miejscach gdzie nikt nie gadał po polsku pracowało się jak w bance jakiejś bo byłeś od wszystkich odcięty bariera językowa