Wpis z mikrobloga

Co myślicie o iPad mini do czytania książek, oglądania filmów i ogólnego konsumowania treści w internecie? Boje się ze będzie trochę za mały ale z drugiej strony air mógłby być za duży xd jakie są wasze opinie? #ipad #apple #iphone
  • 9
@Karbon315: No właśnie korzystam z rożnego rodzaju platform jak o'reilly learning gdzie książki można czytać tylko w ich aplikacji. Dodatkowo chciałem dodawać i czytać moje notatki z Evernote, wiec e ink odpada
Co myślicie o iPad mini do czytania książek, oglądania filmów i ogólnego konsumowania treści w internecie?


@BrianEno: Do pierwszego zdecydowanie nie, drugi i trzeci tak. Czytanie na małym świecącym ekranie książek jest męczące i tak jak wyżej szkoda oczu - lepiej poszukać promocję na tani czytnik.
Co myślicie o iPad mini do czytania książek, oglądania filmów i ogólnego konsumowania treści w internecie?


@BrianEno: mam mini5, uwielbiam. bardzo wygodnie się z tego korzysta leżąc, bardzo wygodnie się pisze na komunikatorach itp.
mam też iPada pro 10,5 i dużo mniej wygodnie mi się z niego korzysta.
@Karbon315: Możesz powiedzieć coś więcej o tym Kindle? Kiedy wychodzi i jaka prognozowana cena? Obejrzałem filmik i poczytałem chwilkę o nim i wygląda naprawdę fajnie - a już powoli czas zmienić mojego ;D