Wpis z mikrobloga

@Jarzyna:
Ja mam roborock s5max od 2 lat. Super zakup. Żadnych problemów, aplikacja działa bez problemów. Radzi sobie z sierścią psa (golden retriever), dywany czyste, z panelami też nie ma problemu. Gdybym miał kupować jeszcze raz to bym wybrał bez mopa, jak dla mnie zbędny dodatek, trochę przeciera, ale i tak trzeba myć normalnie żeby były kafle czyste.
Znajomi mają roombę, ale niski model (coś koło 1500 dali) i narzekają, za
@Jarzyna: roomby po polsku to irobot. Ja mam tego najpotężniejszego s9+ ze stacją dokującą i zbiornikiem na odpadki. Warte swojej ceny, ale musisz nie mieć czasu na sprzątanie. Jak masz czas to lepiej przejechać dysonem i o wiele lepszy efekt. Jak będziesz kupował roombę to tylko ze stacją dokującą i zbiornikiem na odpadki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GorinNoSho82: w sumie mama lubi sprzątać, ale przy dwóch klaczacych psach to jest masakra; codziennie trzeba Dysonem jeździć z godzinę, to też jej się nie chce.( )

Jeśli dobrze radzi se z dywanami i psimi klakami to przy tej cenie brzmi idealnie.
Tylko faktycznie ta stacja dokująca by sie przydała, bo po jakimś czasie odechce się co chwilę podpinać do usb i ładować ręcznie...
@Jarzyna:
Stacja ładująca jest. Odkurzacz kończy sprzątać i wraca sam żeby się ładować. Stacja dokująca to trochę inna rzecz, też wraca do niej się ładować, ale ma jeszcze zbiornik na kurz, automatycznie opróżnia pojemnik z odkurzacza (który nie jest zbyt duży) do tego i wtedy ty czyścisz go raz na powiedzmy 10 odkurzań a nie co drugie.