Wpis z mikrobloga

nawet korwin już ciśnie ze swoich „wolnościowców” w tej partii będzie tyle wolności na ile pozwoli ruch narodowy czyli nie będzie jej w ogóle XD beke mam z tych korwinistów, którzy stali się teraz zwykłymi katolickimi zamordystami
#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #konfederacja #polityka
gardzenarodowcami - nawet korwin już ciśnie ze swoich „wolnościowców” w tej partii bę...

źródło: comment_1665651082LhZ0IwTWy94Txe9t2jK3xY.jpg

Pobierz
  • 24
powielił kłamstwo


@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Seb Ross odniósł się do słów które wrzuciłeś gdzie były użyte słowa "felon" i "violent" i nie było nic na temat MJ.

Stąd też kłamstwo jedynie Gromoty tutaj. Pan Janusz tylko wyjaśnia tutaj takich ludzi, nic więcej.

EOT
@sorek: Te słowa były kłamstwem, bo i nikogo takiego Biden nie ułaskawił. Jak głosi treść ułaskawienia:

My intent by this proclamation is to pardon only the offense of simple possession of marijuana in violation of Federal law or in violation of D.C. Code 48–904.01(d)(1), and not any other offenses related to marijuana or other controlled substances. No language herein shall be construed to pardon any person for any other offense, including
KazimierzPrzerwa-Obiadowa - @sorek: Te słowa były kłamstwem, bo i nikogo takiego Bide...

źródło: comment_1665655874Uvgv9qqZiszI1pwHeRYvRT.jpg

Pobierz
@sorek: Gromota to kłamstwo sprostował, pisząc, tu cytat,

Biden ułaskawia skazanych za posiadanie marihuany

Tymczasem panjanusz próbuje dalej kłamać, podkreślając kłamstwo Ann Coulter, że w ułaskawieniu Bidena chodzi o jakichś rzekomych przestępców skazanych za występki z użyciem przemocy.

Więc JE Gromota kłamstwo prostuje, a panjanusz usiłuje kłamać dalej. Rozumiesz różnicę?
@sorek: Gromota zamiast przejść obojętnie nad kłamstwem, sprostował je i tyle. Wiem, że koncepcja mówienia prawdy może być ci obca, biorąc pod uwagę, że obiecałeś zakończyć rozmowę ze mną trzy komcie temu, a jednak ją kontynuujesz, czyli trzy komcie temu skłamałeś xd

Ale mnie ta jałowa rozmowa się już znudziła, zatem z mojej strony EOT jak najbardziej szczery. Pozdrawiam ciepło.