Wpis z mikrobloga

@Epg_: Nie zeozumie ten, kto nie posiada. Ja mam w domu trzy sztuki. Na każdym piętrze po jednej i codziennie są w uzytku. Dzięki temu zużywam kilka metrów sześciennych wody mniej oraz sporo mniej prądu (własna studnia i hydrofor)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: głupiś czy udajesz? To dodatkowe "bajery" za które coś tam się dopłaca i mogą być dla niektórych bardzo przydatne. Dopłacasz 500 i dostajesz prócz lampek kilkadziesiąt innych usprawnień. Dopłacasz 1000 dostajesz licznik zamiast lampki i kolejne kilkadziesiąt usprawnień. Tak to działa. Różnice między tanią a średnią zmywarką są mimo wszystko kosmiczne we wszystkim. Pomiędzy średnią a drogą są widoczne ale na pewno mniej opłacalne już. Te super drogie to zwykle
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: No ale jestem zadowolony z mojej zmywarki za 300zł.
Wstawiam naczynie, tabletkę, co jakiś czas sól. Mija trochę czasu i czyste. To definicja zmywarki xD Wrzucasz brudne naczynai wychodzą czystę. Po co mi ciut mniejsze zużycie prądu czy wody? Czy to w perspektywie 5/10 lat wyrówna 1000zł albo więcej różnicy w cenie xD? no wątpie. Czy potrzebuje by mi szybciej myło ? nie bo i tak przeważnie puszczam na noc
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: akurat zupełnie nietrafne stwierdzenie. odkąd sa #!$%@? normy pseudoekologii zmywarki zachowują wodę z płukania na kolejne mycie. te starsze (sprzed 2010) są dużo lepsze, zuzywają moze 3L wody więcej, ale są dużo prostsze, przez co bedą działać kolejne 3-4 dekady. sama idea działania zmywarek nie zmieniła się od 98 lat. tak. dobrze czytasz, prawie stulecia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epg_: po jakim czasie zwraca się zakup zmywarki? Ja to wolę na bieżąco myć w zlewie bo nie trzeba naraz wszystkiego wyjmować i czekać aż się umyje a trwa to od godziny w górę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belkot1122: tak mają czekać aż zmywarka się zapełni. Ja nam z 8 dużych talerzy, 6 głębokich, 6 małych, 6 misek, dużo szklanek i kubków. Do tego jako że pracuję 12-24h poza domem to biorę sporo pudełek z jedzeniem do pracy. Jem tłusto więc umyć te plastiki z tłuszczu jest naprawdę ciężko, a zmywarka radzić sobie ze mini super. Góra co 2 dni zbiera się pełna zmywarka. Jak włączasz pełną zmywarkę to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epg_: O ty mały prowokatorze. Ładnie tak siać ferment i zwątpienie w szeregach prawilnych wykopków?
Przyznaj się dla kogo pracujesz?
Pewnie ferro ze swoimi zlewozmywaki cię opłaca ;)
  • Odpowiedz
@Epg_: też nie rozumiałem do kiedy :
przeliczałem pieniądze a nie czas zaoszczędzony
mojej różowej po myciu garów, nie zaczęła pękać skóra na rękach do krwi
nie zrozumiałem że brudne gary ze śniadania, obiadu, kolacji mogą być poukładane w innym miejscu niż zlew, co w przypadku aneksu ma kolosalne znaczenie
  • Odpowiedz