Wpis z mikrobloga

Ludzie, od aktualizacji na #ios 16 , iphone 12 jakby kuzwa gorzej chodzi. Czasem uswiadczam mikro zaciec, logowanie do aplikacji za pomoca face id jakby lekko opoznione (jakby sie wlaczalo lekko pozniej niz na ios15). Klawiatura to juz w ogole padaka, czasem przez to w ogole zlaguje telefon (czyscilem kilka razy). Ktos ma podobnie po przesiadce na ios 16?
#iphone #apple
  • 15
U mnie 12 mini problemy z Bluetooth i klawiatura szczególnie na messengarze. A szkoda bo nowy telefon i powinien działać dobrze, prawie 3k wydałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kermirz: No niestety. Updejtowanie dobrze działającego sprzętu to proszenie się o kłopoty. Apple na polu updatów zawsze stało dobrze, ale najwyraźniej rozdrobnienie na milion modeli nie pomogło.
@kermirz: 13 pro here i podobne błędy, klawiatura potrafi doprowadzać do szału. Trzeba czekać na większą aktualizaję, która ma być niedługo. Niestety nie ma potwierdzenia, że naprawią lagowanie klawiatury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@octave25: szczerze, to nie chce mi sie XD

@dziekujemyzapraszamyponownie: nie rozumiem, czyli przy duzych aktualizacjach robic je na czysto, male aktualizacje robic przez update?

Przeciez byla ankieta tutaj na wykopie "jak bedziecie aktualizowac do ios 16" i ludzie wysmiali ze kto jeszcze robi na czysto update itp. Iphone mam od poltora roku, rok temu wlasnie tak aktualizowalem do ios 15. Teraz stwierdzilem ze sprawdze jak to przejdzie jako zwykly update.