Wpis z mikrobloga

@MateuszHadeusz: a masz 6-7k do wydania? bo modele tańsze niż 3080 to w przyszłym roku z tego co kojarzę, chyba, że możesz poczekać parę miesięcy. jak możesz poczekać to ja bym czekał, aktualna gen już przestarzała i tak bo nie dali jej DLSS3
@10129: Chcialem tak z 6.5 tys wydac, ale sie zastanawialem, bo i tak nie bede mial czasu teraz grac na kompie przez nastepne pare miesiecy mozliwe, ze do lata. Boje sie jedynie, ze znowu btc wystrzeli i ceny poszybują w gore
@MateuszHadeusz:
jak oczekujesz wzrostu cen btc to może warto kupić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
majac btc wystrzał cen nie straszny bo różnice w cenie kart zarobisz na btc, jak zostanie w miejscu nic nie tracisz zbytnio. a jak spadnie, no cóż

ale te 6.5k to na całość czy na samą kartę? jak na całość to pozostaje styczeń/luty z nową gen, bo tyle to sama kart będzie kosztować
@10129: na calosc, ale teraz mam watpliowsci czy w ogole kupowac stara generacje. Nawet nie wiedzialem, ze nowa teraz bedzie. Jakos mi to bardzo szybko przelecialo ja raczej myslalem ze 3000 dopiero weszly niedawno. Zastanawiam sie czy ceny nie spadna teraz na stara generacje za pare miesiecy w zwiazku wejsciem nowej