Wpis z mikrobloga

#metal #aciddrinkers #polskamuzyka
#cultowe (1005/1000)

Acid Drinkers - Andrew's Strategy z płyty La Part du Diable (2012)

Wszystkie 3 długogrające płyty Acidów, wydane po drugim Fishdicku, czyli w ostatniej dekadzie, zlewają mi się w jedną kompilację autocytowań - wszystko jest podobne do siebie i podobne do starszych rzeczy kapeli.

Mimo to niektóre numery jakoś mi się zapamiętały - tutaj są riffy oparte na dość charakterystycznych interwałach (nie są to powerchordy) i rzutują na brzmienie numeru, przypominające trochę stare Guess Why. Poza tym odnotować trzeba nietuzinkowy tekst poświęcony norweskiemu Andrzejowi który miał zabawę na wyspie.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #aciddrinkers #polskamuzyka
#cultowe (1005/1000)

Acid Drinker...
  • 6
Mi się zlewają w jedno wszystkie wydane po "High Proof Cosmic Milk" ¯_(ツ)_/¯


@Mortadelajestkluczem: no ja jednak mam punkty zaczepienia - Broken Head było przełomem jeśli chodzi o nowocześniejsze brzmienie, na Acidofilii były momenty, na Verses of Steel słychać dosłownie i w przenośni Olassa...

infernal connection


@mowilemzewroce: najlepsze!